top of page

Aktuální klubové  turnaje

Historie klubových turnajů

Klubové turnaje 2018/2019

sportprofit new.png

TOUR

PARTNERY SPORTPROFIT TOUR JSOU:  

logo Salveon.png
Logo_JR invest.png
loga bile-01.jpg
Logo Veem.jpg
logo BTW.png
logo erins flag nove.png

29.6.2019

Víťa Lazar vítězem závěrečného turnaje i celkovým vítězem tour!

zaverecne decko.jpg

V sobotu 29.6.2019 se uskutečnil Závěrečný turnaj Sportprofit Tour 2018/2019, který rozhodl i o celkovém pořadí tour. Turnaj měl jak velmi početné (dohromady 37 účastníků), tak i velmi kvalitní zastoupení. Na turnaji nechyběl Kuba Zapala, hráč top 30 českého žebříčku a vesměs ani žádní z favoritů tour až na Michala Vaňka, který tak přišel o možnost skončit v celkovém pořadí na bedně. Hlavní soutěž se tentokráte hrála na 3 vítězné sety a k vidění tak bylo několik dramatických pětisetových bitev. Mezi ně můžeme zařadit obrat Jirky Pinky bojujícího o Top 5 umístění proti Otovi Liznovi, nebo pětisetové vítězství Michala Štěpána nad Martinem Kollárem v osmifinále a následné prohře Michala s Honzou Šťastníkem v boji o semifinále. O asi největší překvapení turnaje se postaral Honza Šťastník, který si v semifinále v další pětisetové bitvě poradil s nasazenou jedničkou Kubou Zapalou. Honza se tak probojoval do finále a v něm se utkal s Víťou Lazarem. Ten také neměl jednoduchou cestu turnajem, když v semifinále rozhodl s výborně hrajícím Tomášem Havlíkem až v 5.setu. Předtím sehrál i náročná utkání s Jirkou Pinkou a Rianou Alexovou. Finále mělo napínavý průběh, ale nakonec se v další dramatiocké pětisetové bitvě radoval Víťa. Závěrečný turnaj tak viděl finále dvou nejlepších hráčů celého ročníku. Z celkového vítězství se však nakonec radoval Víťa, který se tak dostal do společnosti Kuby Zapaly a Honzy Šťastníka, kteří ovládli předchozí dva ročníky. Třetí místo na závěrečném turnaji i v celkovém pořadí nakonec urval Tomáš Havlík. Tomu zápas o bronz skrečoval Kuba Zapala. Na devátém místě dnes skončil Martin Kollár a z vítězství v platu se radoval Ondra Bořil! Velká gratulace a dík všem a teď hurá slavit a grilovat!!!

Kompletní výsledky turnaje zde:

Fotogalerie z turnaje zde:

Celkové pořadí Sportprofit Tour 2018/2019 zde.

24.5.2019

Honza Šťastník vítězem 9.déčka čímž výrazně dramatizuje boj o celkový triumf!

aDSC_1323 - kopie.jpg

V pátek 24.5.2019 se uskutečnilo poslední páteční déčko před závěrečným sobotním červnovým turnajem v rámci Sportprofit Tour 2018/2019. Turnaje se zúčastnilo 31 nadšených squashistů a k vidění tak byla spousta parádních zápasů. Na turnaji byla přítomna i fotografka Irena Vanišová ze squashpage.net, která všem udělala supr fotky přímo ze zápasů.  

 

Do turnaje šel z pozice nasazené jedničky Víťa Lazar, který měl ovšem velmi těžký los. Již ve druhém kole jej hodně potrápil Richard Červinka, a to že to nebude zrovna Víťův den, potvrdil ve čtvrtfinále Honza Šťastník, který Víťu tak trochu překvapivě hladce porazil 2/0 a dostal se do semifinále, kde na něj čekal další překvapivý semifinalista Jirka Pinka. Ten si ve čtvrtfinále poradil s turnajovou trojkou Michalem Štěpánem. Dalšími semifinalisty se stali Tomáš Havlík, který ve čtvrtfinále přešel přes Pavla Brichtu a Michal Vaněk, který ve velké bitvě udolal Martina Kollára. Semifinálová klání měla hladký průběh a do finále se dostali Michal Vaněk s Honzou Šťastníkem. Finále nabídlo pěkný a bojovný zápas, ze kterého nakonec vzešel vítězně Honza, který se tak z celkového vítězství na turnaji radoval poprvé od září. V zápase o 3. místo se ujal rychlého vedení 1/0 na sety Tomáš Havlík, zbylé dva sety ale byly v režii Jirky Pinky a ten se tak mohl těšit ze svého teprve druhého pódiového umístění na pátečních déčkách. Deváté místo obsadila Marika Doubravová, která byla zároveň i nejvýše umístěnou ženou. Vítězem platu se po čtyřech výhrách stal Pavel Tupec!

 

Všem moc děkujeme, vítězům gratulujeme a na všechny se těšíme v sobotu 29.6. na závěrečném turnaji Sportprofit Tour 2018/2019. A ještě jednou díky Ireně za bezva fotky, které budou brzy doplněny ;)

Kompletní výsledky turnaje zde:

Fotogalerie z turnaje: bude doplněna

Celkové pořadí Sportprofit Tour 2018/2019 zde.

26.4.2019

Víťa Lazar vítězem 8. déčka a výrazně se tak přiblížil celkovému triumfu!

déčko duben.jpg

Dubnové osmé páteční déčko na Viktorce se neslo v duchu skvělého občerstvení od restaurace Like-It a poměrně očekávaných výsledků na kurtu. Turnaje se nakonec i přes poměrně nepříznivý termín zúčastnilo 29 hráčů. Tím nejvýše nasazeným byl Víťa Lazar, který se bez problémů probojoval až do semifinále. Zde svedl tří setovou bitvu s Michalem Štěpánem, na jejímž konci byl tím šťastnějším. Ve finále na něj čekal Honza Šťastník, který si v semifinále poradil s Tomášem Havlíkem a dala se očekávat velká bitva. Víťa, který prohrál poslední vzájemný duel, se ujal vedení 1/0 na sety. V dramatické druhé sadě byl ale lepším hráčem Honza a bylo tak srovnáno na 1/1. Vstup do rozhodujícího setu se náramně vyvedl Víťovi, který si vypracoval až 6 bodový náskok, který následně pohodlně udržel a radoval se tak z další výhry v letošním ročníku! I zápas o bronz tentokráte nabídl poměrně pěknou bitvu mezi Tomášem a Michalem. Oba hráči na kurtě úplně vše, ale vyhrát mohl jen jeden a po těsné výhře 11/9 v rozhodujícím setu se z výhry těšil Michal. Deváté místo po dalším velkém souboji s Marikou Doubravovou nakonec získal Richard Červinka. Vítězem platu se stal Filip Rozprým. Všem děkujeme za super výkony a velké dík patří i Borisu Henešovi a jeho restauraci Like-It, kterou najdete v Modřicích na ul. Benešova 166, díky níž jsme si všichni naplnili břicha skvělou pizzou!!!

 

Závěrem, budeme se na Vás všechny těšit v pátek 24.5.2019 na dalším pátečním déčku, kde jsme pro Vás domluvili účast fotografky Ireny Vanišové ze squashpage.net , která Vám všem udělá parádní squashové fotky v té nejvyšší kvalitě! Tak až do příště squashi zdar!

Kompletní výsledky turnaje zde

Celkové pořadí Sportprofit Tour 2018/2019 zde

Fotogalerie z turnaje zde

15.3.2019

Dan Mekbib vítězem déčka s rekordní účastí 45 hráčů!!!

decko brezeen.jpg

V pátek 15.3.2019 se na Viktorce uskutečnilo 7.páteční déčko v rámci Sportprofit Tour 2018/2019 a šlo o podnik vskutku výjimečný. Na kurtu totiž déčkaře proháněl čerstvý mistr ČR Daniel Mekbib, který tak udělal radost hned 7 účastníkům, se kterými si zahrál regulérní zápas. To že se na kurtech objevil Dan, mělo vliv i na celkový počet hráčů, kterých dorazilo dohromady 45, což je nový rekord oproti předchozím 42! Za 6hodin a 12 minut jsme tak dokázali odehrát 129 zápasů hraných na 2 vítězné sety, což je naprosto neskutečná bilance a dík patří nejen organizátorům Romanovi Švecovi a Vojtovi Rybovi, ale i všem zúčastněným, kteří se podíleli na svižném průběhu. Teď už ale k výsledkům. Podle očekávání se z celkové výhry a svého druhého vítězství na turnajích kategorie D v kariéře radoval Dan Mekbib. Všechny své zápasy zvládl ve dvou setech. Finálovým soupeřem a tak trochu malým vítězem turnaje mu byl Honza Šťastník. Ten se zapotil hned v 1.kole, kde se mu podařilo vrátit porážku z minulého turnaje Robertu Alexovi a to přesvědčivě 2/0. Ve čtvrtfinále pak ztratil set s Tomášem Havlíkem, ale postup mezi nejlepší 4 si zajistil po výhře 2/1 na sety. V semifinále na něj čekal Víťa Lazar, kterému měl také co vracet a taky že vrátil. Víťa měl sice skvělý vstup do zápasu a vedl 6/0, ale set nakonec ztratil poměrem 8/11. I v tom druhém Víťa vedl 2/0, ale hlava mu tentokráte nefungovala, jak by chtěl a po prohře 2/11 se musel spokojit s bojem o 3.místo. V něm narazil na Michala Vaňka, který po výborném výkonu vyřadil v 1.kole Ondru Bořila. Ve čtvrtfinále už tak trochu klasicky prohrával 0/1 na sety s Michalem Štěpánem, ale koncovku si pohlídal. V semíčku poté nestačil na Dana Mekbiba. V boji o bronz byla k vidění obrovská bitva, která vyvrcholila tiebreakem rozhodujícího setu. V něm měl nakonec trochu více štěstí Michal a po výhře 14/12 a tedy 2/1 se mohl radovat ze 3.místa. Na Víťu tak po čtyřech prvenstvích zbyly jen brambory. Devátý skončil na turnaji výborně hrající Martin Šimka. Vítězem platu se stal jeho velký favorit Robert Alexa. Ve finále se ale notně zapotil s Ondrou Bořilem, kterého sice porazil 2/0, k vidění ale byly neskutečné výměny a fyzické výkony obou hráčů. Klobouček ;) Nejlepší mezi vyřazenými v předkole byla nakonec Marika Doubravová, která v předkole nestačila právě  na Ondru Bořila. V posledních 2 zápasech si poradila vždy poměrem 2/1 a to s Pepou Nakládalem a Kubou Trličíkem.

 

Ještě jednou všem velký dík za parádní turnaj ale hlavně Danovi, který si na nás i přes svůj náročný program našel čas ;) Příští turnaj nás čeká v pátek 26.4.2019 klasicky od 17.00 a opět pro Vás plánujeme speciální překvapení, tak doufáme, že se Vám bude líbit!!!

 

Kompletní výsledky turnaje zde

Celkové pořadí Sportprofit Tour 2018/2019 zde

Fotogalerie z turnaje zde

22.2.2019

Šesté páteční déčko - Návrat krále Kuby Zapaly

decko unor.jpg

V pátek 22.2.2019 se v Centrum Viktoria uskutečnil již 6.turnaj v rámci Sportprofit Tour 2018/2019! Cestu do centra si našlo 36 účastníků, z nichž hned 4 byly ženy. Nejlépe z nich si vedla nakonec osmá Kristýna Vykouřilová. Příjemným zpestřením byla i účast mistryně ČR do 17 let Elišky Jičínské, která na kurtu prohnala nejednoho účastníka. Hlavní pavouk měl však jasného favorita v podobě Kuby Zapaly. Ten se své role ujal z pozice 23.hráče českého národního žebříčku s velkou pompou a celý turnaj zcela v pohodě ovládl, když si ve čtvrtfinále poradil s Kristýnou Vykouřilovou, následně v semifinále s Michalem Štěpánem a ve finále v pěkném utkání s Robertem Alexou. Ten byl největším překvapením turnaje, i když Robert v posledních měsících ukazuje, že se s ním již musí počítat. Na cestě do finále si nejdříve hladce poradil s třetím nasazeným Tomášem Havlíkem. Recept na něj nenašel ani favorit v podobě Honzy Šťastníka, který mu podlehl 1/2 na sety. V semifinále bylo k vidění pěkné utkání s Michalem Vaňkem, ale i ten Robertu podlehl 0/2, byť tomu bylo ve dvou těsných koncovkách. O třetí místo si to tedy rozdali Michalové Vaněk a Štěpán. Ten druhý vstoupil do zápasu s přehledem a hladce získal 1.set. Michal Vaněk pak jako už po několikáté zabral a zápas otočil ve svůj prospěch a mohl se radovat z konečné třetí pozice. Pátý skončil Marťa Štěpán junior, který si v osmifinále překvapivě poradil s Martinem Kollárem a ve čtvrtfinále v těsné bitvě podlehl Michalu Štěpánovi. Martin Kollár po prohře v osmifinále zvládl všechny zbylé zápasy a obsadil 9.místo. V platu si s přehledem počínal Kuba Trličík, který tak obsadil 17.příčku. Nejlepším mezi vyřazenými v předkole byl na Pavel Janečka. Všem děkujeme za parádní turnaj a těšíme se na další podnik, který se uskuteční v pátek 15.3.2019

 

Kompletní výsledky z turnaje naleznete zde:

Fotogalerie z turnaje: zde

Celkové pořadí Sportprofit Tour 2018/2019: zde

11.1.2019

Páté páteční déčko - Víťa Lazar počtvrté v řadě vítězem

decko leden.jpg

Lednové páteční déčko se vedlo v duchu velké účasti a skvělého občerstvení, o které se postarala restaurace BTW, která taktéž sídlí v centru Viktoria. Turnaje se tedy zúčastnilo rekordních 42 hráčů a tím nejlepším byl nakonec letos již počtvrté Víťa Lazar. Ten se ve finále utkal vůbec poprvé s loňským vítězem celé Sportprofit tour Honzou Šťastníkem. Zápas byl od začátku velmi vyrovnaný a vrcholil v rozhodujícím třetím setu. V něm nejdříve vedl Honza 7/3, aby si první tři matchbally vypracoval Víťa. Honza se ale nevzdal a ze stavu 7/10 srovnal na 10/10. Nakonec byl ale šťastnější Víťa a zvítězil 12/10. I souboj o 3.místo byl velkým bojem mezi Robertem Alexou a Michalem Štěpánem. Tak trochu překvapivě se z bronzu po výhře 2/1 radoval Robert, který si ve čtvrtfinále po skvělém výkonu poradil i s Michalem Vaňkem. Deváté místo nakonec obsadil Pavel Blaha. Nejlépe ze čtyř účastnic se umístila Marika Doubravová, která si dokázala ve finále platu poradit Jirkou Pinkou poměrem 2/1 na sety a patří ji tedy 17.místo. 33.místo obsadil Ondra Ryšavý, který nenašel přemožitele mezi vyřazenými v předkole. Všem děkujeme za účast, restauraci BTW za skvělé pohoštění a 22.2.2019 se na Vás budeme těšit u 6.déčka v rámci Sportprofit Tour 2018/2019.

Kompletní výsledky turnaje zde

Fotogalerie z turnaje: zde

Cekové pořadí Sportprofit tour: zde

14.12.2018

Čtvrté páteční déčko - 3.vítězství pro Víťu Lazara

déčkoo.jpg

Hned 26 odvážných si našlo v době vánočních firemních večírků, hor a chřipkové epidemie cestu do Centra Viktoria, kde se v pátek 14.12.2018 uskutečnilo v pořadí již 4.páteční déčko v rámci Sportprofit Tour 2018/2019. K vidění, jako již tradičně v tomto ročníku, bylo několik překvapení a hlavně i parádních zápasů. O to první se postarala Terka Zdubová, která po velmi vyrovnaném průběhu vyřadila turnajovou jedničku Michala Štěpána, kterého udolala 15/13 v rozhodujícím setu. Ve čtvrtfinále se loučila i turnajová dvojka Tomáš Havlík, který podlehl Robertu Alexovi 0/2 na sety. V semifinále na své soupeře Terka ani Robert nestačili a utkali se tak ve vzájemném utkání o 3.místo. V tom měl nakonec vždy mírně navrch Robert, který se po dvou těsných setech mohl radovat ze svého vůbec prvního umístění na bedně na pátečních déčkách! Finále bylo v režii turnajové trojky a čtverky Michala Vaňka respektive Víti Lazara. Zápas se hrál na 3 vítězné sety a bylo se na co koukat. Po prvním slabším setu ze strany Michala se zápas hodně vyrovnal a Michal mnohdy deprimoval Víťu neskutečně doběhnutými míči. Nicméně Víťa potvrdil, proč letos už 2 turnaje vyhrál a koncovku pátého setu si pohlídal a radoval se tak již z letošní 3 výhry a začíná se nám tak rýsovat hlavní favorit na celkové vítězství v tomto ročníku! Vítězem platu se stal Tomáš Tauš, který v prvním kole nestačil na Terku. Se zbylými soupeři si poměrně s přehledem poradil. Z devátého místa se nakonec radoval Martin Šimka, kterého tak v turnaji přemohl pouze Michal Vaněk. Všem děkujeme za účast a přejeme příjemné prožití Vánoc a veselého Silvestra! Squashi zdar a vidíme se v roce 2019!!!

Kompletní výsledky turnaje zde

Fotogalerie z turnaje zde

Cekové pořadí Sportprofit tour zde

16.11.2018

Víťa Lazar obhájil říjnový triumf na listopadovém pátečním déčku

déčko.jpg

V pátek 16.11. se na Viktorce u příležitosti 3.pátečního déčka sešlo celkem 37 hráčů! Nejlépe si vedl stejně jako před 14 dny Víťa Lazar, který ani tentokrát neztratil set a vcelku s přehledem turnaj ovládl. Ve finále mu byl soupeřem Tomáš Havlík, který si na své cestě do finále poradil s Mácou, Kellnerem a Martinem Štěpánem juniorem. Ten byl největším a zároveň příjemným překvapením turnaje. Nejprve v osmifinále z turnaje vyřadil nasazenou jedničku Martina Kollára ve 2 setech. Poté si stejným poměrem poradil i s Ondrou Bořilem. Posledním semifinalistou byl Michal Vaněk, který se do něj probojoval přes Nakládala a Trličíka. V semifinále nestačil na pozdějšího vítěze Víťu. V boji o 3.místo si však zkušeně výsledek pohlídal a Marťasovi nedal příležitost k dalšímu překvapení.  Konečné deváté místo si připsal Martin Kollár. Vítězkou platu se stala další juniorka – Ria Alexová, která si ve svém tažení počínala velmi suverénně! Nejlépe mezi vyřazenými v předkolech se nakonec umístil Robert Alexa! Všem účastníkům děkujeme a těšíme se na Vaši účast na prosincovém déčku v pátek 14.12.2018!

 

Kompletní výsledky turnaje zde

Fotogalerie z turnaje zde

Cekové pořadí Sportprofit tour zde

2.11.2018

Víťa Lazar vítězem déčka plného překvapivých výsledků

déčka.jpg

Po skoro měsíc půl dlouhé pauze se v rámci 2.pátečního déčka na Viktorce představilo 37 hráčů! Turnaj nabídl několik pohledných utkání a nebyla nouze ani o překvapivé výsledky. O ty asi největší se staral černý kůň turnaje Standa Jurčík, který zahájil svou cestu již v předkole s Pavlem Blahou, kterého porazil 2/0. Pavel poté vyhrál všechny zápasy ve skupině o 33.-37. místo a byl tak nejlepší mezi vyřazenými v předkole. Ve 2. kole čekal na Standu superfavorit Honza Šťastník. Standa ale nedal svou kůži zadarmo a vcelku překvapivě hladce se radoval z výhry 2/0 a postupu mezi 16 nejlepších. Honza se tak vůbec poprvé představil v platu, který nakonec bez potíží vyhrál. V 16tce čekal na Standu Ondra Bořil. K vidění byla nádherná bitva, kterou nakonec v koncovce třetího setu ovládl právě Standa. Ondra se tak představil v platu o 9.-16.místo, který nakonec i vyhrál. Ve čtvrtfinále bylo k vidění několik pěkných zápasů. Martin Kollár si poradil s Jirkou Pinkou, Víťa Lazar pak přemohl Michala Vaňka. Standa Jurčík si opět ve 3 setech poradil s Michalem Štěpánem. Závěrečné čtvrtfinále patřilo po velkém boji Richardu Červinkovi, který přemohl čerstvého otce Tomáše Havlíka také ve 3 setech. První semifinále bylo jasně v režii Víti, který porazil Martina Kollára. To druhé si pak pohlídal Standa, který přemohl Richarda. Velký obrat byl poté k vidění v zápase o bronz, kde měl Richard za stavu 1/1 na sety a 10/6 k dispozici 4 matchbally. Martin se ale nevzdal, skóre otočil a radoval se tak z třetího místa. Ve finálovém zápase již bylo vidět, že Standa má v nohách několik těžkých zápasů, a tak se po poctivém výkonu z celkového Vítězství radoval Víťa Lazar, který tak rozšířil počet vítězů pátečních déček na 8! Velká gratulace všem oceněným a dík všem zúčastněným!

 

Kompletní výsledky turnaje zde

Fotogalerie z turnaje zde

Cekové pořadí Sportprofit tour zde

14.9.2018

Honza Šťastník vítězem úvodního déčka nové sezony s mezinárodní účastí

deckoo.jpg

V pátek 14.9. proběhlo na Viktorce letošní 1.páteční déčko pro příchozí. Na kurtech se sešlo dohromady 29 hráčů a tentokráte byla příjemným oživením účast 5 déčkařů z rakouského Grazu, kteří se postarali o mnoho vyrovnaných zápasů a hlavně o výborné zpestření a možnost zahrát si s novými soupeři! Z celkového vítězství se nakonec tak trochu podle předpokladů radoval novopečený vítěz Sportprofit tour 2017/2018 Honza Šťastník. Ten prošel turnajem poměrně hladce, když jej výrazně potrápil jen druhý finalista Martin Kollár. Ten měl cestu do finále podstatně kostrbatější, neboť už v osmifinále čelil 3 matchballům rakouského soupeře Schukoffa. O třetí místo si to rozdal Jirka Pinka s dalším rakouským soupeřem Arminem Foesslem. Zatímco Jirka se po cestě do boje o 3.místo až tak moc nezapotil, Armin absolvoval těžké bitvy s Ondrou Bořilem, Marikou Doubravovou a Tomášem Havlíkem, proti kterému taktéž odvracel několik matchballů. Již značně vyčerpaný Armin pak podlehl Honzovi Šťastníkovi v semifinále a i v boji o bronz mu už scházeli síly. Toho dokázal využít ve formě hrající Jirka Pinka, a tak se mohl radovat ze svého vůbec 1.umístění na “bedně“ v rámci pátečních turnajů na Viktorce. Na devátém místě se nakonec umístila Marika Doubravová, která si v závěrečném utkání poradila s výborně hrajícím Dominikem Blažíčkem, který se postaral o nejeden překvapivý výsledek. Vítězem platu se po velké závěrečné bitvě s Rakušanem Kesslerem stal Ondra Bořil. Všem děkujeme za výborné nasazení a výkony a budeme se těšit na dalším déčku v pátek 2.listopadu!

 

Kompletní výsledky turnaje zde

Fotogalerie z turnaje zde

Cekové pořadí Sportprofit tour zde

bottom of page