top of page

Klubové turnaje 2016/2017

sportprofit new.png

TOUR

18.8.2017

Druhé Prázdninové déčko na Viktorce - Martin Kollár se konečně dočkal

V pátek 18.8.2017 se v Centru Viktoria odehrálo druhé Prázdninové Déčko na Viktorce. Turnaje se zúčastnilo 20 mužů a 3 ženy. I tentokrát byla k vidění spousta zajímavých zápasů a i nezvykle mnoho emocí, když hodně zápasů bylo velice vyhecovaných a často se debatovalo s rozhodčími. Zcela netradičně se turnaje zúčastnily 3 ženy a los je dokonce svedl do společné skupiny, ze které nejlépe vyšla juniorka Ria Alexová. Ta však v posledním zápase nestačila na Martina Kopala, který se tak stal vítězem platu, nebo-li nejlepším poraženým hráčem turnaje v 1. kole. Za překvapení v hlavní části turnaje lze považovat 7. místo Borise Heneše, který si po úspěšné a velmi vyhecované bitvě s Pavlem Krajsou vůbec poprvé zahrál čtvrtfinále na pátečních déčkách. Velkým favoritem byl obhájce vítězství z minulého turnaje Jan Šťastník. Ten se tentokráte zapotil více než čekal, neboť měl obrovské problémy přejít přes houževnatého Michala Vaňka, kterého v boji o semifinále udolal až v koncovce rozhodujícího setu. To v semifinále proti Tomáši Havlíkovi si vedl víc suverénně a opět si zajistil místo ve finále. Na druhé straně pavouka se do finále poměrně lehce probojoval Martin Kollár. V semifinále mu byl soupeřem Anton Gierti, který si ve dvou vyrovnaných zápasech poradil nejdříve s Robertem Alexou a poté s Pavlem Brichtou. Na Martina mu však již nezbyly síly a hladce prohrál. V boji o třetí místo se sice Anton opět snažil, leč na odvěkého rivala Tomáše Havlík nestačil a Tomáš tedy skončil třetí. Finále bylo tím správným vyvrcholením a k vidění byla pěkná, vyrovnaná bitva. První set zvládl lépe Martin Kollár, ale druhý patřil Honzovi Šťastníkovi. V rozhodujícím měl od začátku mírně navrch Martin a nakonec tak až svou pátou finálovou účast na pátečních déčkách proměnil ve své první vítězství a přidal se do skupiny vítězů déček, kde jsou: Jakub Zapala, Petr Kopecký, Jan Čejka, Jan Šťastník a právě Martin Kollár.

Výsledky a pavouka turnaje naleznete ZDE:

Fotogalerii z turnaje naleznete ZDE:

21.7.2017

Prázdninové déčko na Viktorce - Honza Šťastník vítězem

21.7.2017

Prázdninové déčko na Viktorce - Honza Šťastník vítězem

V pátek 21.7.2017 se v Centru Viktoria odehrál turnaj pro příchozí  aneb Prázdninové Déčko na Viktorce. Turnaje se zúčastnilo 30 mužů a 2 ženy. K vidění bylo spousta zápasů a i několik překvapení. Mezi ty největší patřila hladká porážka turnajové jedničky Martina Kollára od budoucího vítěze turnaje Jana Šťastníka už ve druhém kole turnaje. Dalším hodně nečekaným výsledkem byla prohra Michala Vaňka s Pavlem Krajsou v boji o čtvrtfinále. Pavel se po velké bitvě radoval po hodně dlouhé době z postupu mezi ty nejlepší. Celý turnaj nakonec ovládl Honza Šťastník, který si v semifinále hladce poradil s nakonec čtvrtým Jirkou Pinkou. Ve finále si pak v pěkném, vyrovnaném zápase, který z pozice rozhodčího vedl 3. hráč českého žebříčku Martin Švec, poradil s domácím Michalem Štěpánem, který tak skončil na druhém místě. Bronz nakonec získal Tomáš Havlík, který v semifinále hdně potrápil týmového parťáka Michala Štěpána, když nakonec prohrál 1/2 na sety. V zápase o třetí místo pak vyhrál 2/0 nad Jirkou Pinkou. Devátý nakonec skončil Michal Vaněk a nejlepším hráčem, který vypadl v první kole byl nakonec sedmnáctý Olda Kellner, který si po velké vitvě poradil s Borisem Henešem 2/1 na sety.

Výsledky a pavouka turnaje naleznete ZDE:

Fotogalerii z turnaje naleznete ZDE:

28.5.2017

1. ročník Sportprofit tour minulostí - Celkovým vítězem Jakub Zapala

1. ročník Sportprofit tour je minulostí. V sobotním finálovém turnaji potvrdil svoji pozici Jakub Zapala a po vítězství ve finálovém turnaji získal i celkové prvenství v celé tour. Ve finále posledního turnaje, který se netradičně uskutečnil v sobotu, zdolal jednoho ze svých největších rivalů Michala Štěpána. Třetí místo vybojoval Martin Kollár a čtvrtou příčku obsadil Tomáš Havlík. V celkovém pořadí si pozice za Jakubem Martin s Michalem prohodili, takže celkově druhou příčku obsadil Martin a třetí skončil Michal. Závěrečný turnaj byl vydařenou tečkou za celým rokem a sezónou. Uskutečnil se společně s Mistrovstvím ČR žen a mužů do 23ti let, ve kterém jsme také měli důvod k radosti v podobě výhry Vojty Ryby, pro něhož je to druhý titul v kariéře (první získal v B19 v roce 2015). V průběhu finálového turnaje se uskutečnily i doprovodné akce v podobě turnaje na jednu výměnu, jejímž vítězem se stal Michal Vaněk a také soutěž o největší ránu "Brněnskou šlupku". V té zvítězil na forhendu Jan Konečný 222,9 km/hod. a na bekendu Jan Šťastník 221,5 km/hod. Největším bombarďákem byl dle očekávání mimo soutěž se účastnící Benjamin Bergel s rychlostí přes 250 km/hod. ihned následovaný Romanem Švecem, který na chvíli převlékl pořadatelské triko za sportovní. Celý den byl zakončený velice vydařenou párty s grilováním, při které byla po zásluze "potrestána" bečka piva a nezůstalo jen u ní.

Závěrem se patří za celý pořadatelský tým v čele s Romanem poděkovat všem účastníkům celého seriálu, kterých bylo nakonec neskutečných 85, což naprosto předčilo všechna očekávání. Věříme, že se sejdeme i v nové sezóně a že se nám podaří uspořádat ještě lepší a zajímavější soutěž.

A nakonec jen tradiční odkaz na fotogalerii, ze které je naprosto zřejmé, jak pohodová atmosféra při squashi panovala a že se nám společně podařilo celou tour zdatně ukončit :). FOTOGALERIE

21.4.2017

Sportprofit tour č. 8 - Jakub Zapala kráčí za prvenstvím

V pátek 21.4.2017 se v Centru Viktoria uskutečnilo závěrečné páteční déčko letošní sezóny před květnovým vyvrcholením Sportprofit Tour 2016/2017. Turnaje se zúčastnilo rekordních 39 hráčů. K vidění bylo spoustu staronových tváří, ale i několik nováčků. Jako již tradičně si nejlépe vedl Jakub Zapala, který tentokrát turnajem prošel bez ztráty setu. Ve finále si poradil s překvapením turnaje Honzou Šťastníkem, který vyřadil i nasazenou dvojku Martina Kollára a v semifinále Vítězslava Lazara. Právě Víťa, který si poradil s další stálicí, domácím Michalem Štěpánem, obsadil nakonec třetí místo, které si vybojoval v zápase o 3. místo s Otou Liznou. Ota tedy stejně jako minule obsadil bramborovou pozici. Vítězem platu stejně tak jako deváté místo obsadili hráči z SQ Haná Pavel Tupec, respektive Jiří Pinka. Nejšťastnějším z vyřazených v předkole pak byl Radek Paleček. Všem zúčastněným děkujeme, vítězům gratulujeme a na všechny se těšíme 27.5.2017, kdy se netradičně v sobotu uskuteční závěrečný finálový podnik letošní Sportprofit Tour. Turnaj proběhne společně s MČR do 23 let a k vidění tak budou i zápasy těch nejlepších v této kategorii. Připraveno bude bohaté občerstvení, grilovačka, pivo a soutěže o zajímavé ceny! Pavouka a výsledky osmého turnaje naleznete ZDE. Fotogalerii naleznete v sekci GALERIE.

17.3.2017

Sportprofit tour č. 7 - Staronovým vítězem Jakub Zapala

Sedmé páteční déčko v rámci Sportprofit Tour 2016/2017 poznalo již popáté vítěze v osobě Jakuba Zapaly, který na cestě do finále ztratil set pouze s Bohuslavem Cechmeisterem (2:1) a ve finále s tradičním soupeřem Martinem Kollárem (3:1). Na třetí místo se již podruhé probojoval Michal Vaněk, který tak obhájil své postavení z minulého déčka. V zápase o bronz si poradil s Otou Liznou v poměru 3:1 na sety. Pro Otu to byla první semifinálová účast vůbec! Turnaje se tentokrát zúčastnilo 31 hráčů a našlo se mezi nimi i 6 úplných nováčků, kteří si vůbec nevedli špatně. Nejlépe se umístil Jiří Andrlík, který byl nakonec sedmý. Devátý pak byl Jan Šťastník! I díky těmto novým bojovníkům se v průběhu Sportprofit Tour na kurtech Centra Viktoria prostřídalo již 80 hráčů a pevně věříme, že v posledním pátečním termínu, tedy 21.4.2017, se toto číslo ještě navýší. Poté nás čeká již pouze finálový turnaj, který se bude konat netradičně v sobotu 27.5.2017 a bude turnajem celodenním!

Pavouka a výsledky sedmého turnaje naleznete ZDE.

Fotogalerii naleznete v sekci GALERIE.

17.2.2017

Sportprofit tour č. 6 - Honza Čejka překvapivým vítězem

Šesté kolo Sportprofit tour našlo svého překvapivého vítěze v Janu Čejkovi. Ten dokonale využil neúčasti Jakuba Zapaly a stal se tak třetím vítězem letošní tour. Na cestě za prvenstvím si postupně poradil s Oldou Kellnerem, Martinem Kotlíkem a Jirkou Pinkou. V semifinále ztratil jediný set s nasazeným č.1 Martinem Kollárem a ve finále zdolal Tomáše Havlíka. I pro Tomáše to bylo první finálová účast. Ten si v semifinále poradil s Michalem Vaňkem, který zase vyřadil průběžně třetího Michala Štěpána, jenž před týdnem vyhrál na Viktorce mužské céčko. Třetí příčku obsadil Michal Vaněk po výhře nad Martinem Kollárem. V průběhu turnaje byly m.j. losovány i ceny, jimiž byly poukázky na slevu ze startovného na turnaj Czech Masters Open na který tímto všechny hráče, kteří do kategorie masters již svým věkem spadají, zveme. Celkově se již do celé tour zapojilo neskutečných 74 hráčů. Její další pokračování je naplánováno na 17.3.2017. Pavouka s výsledky šestého turnaje naleznete ZDE.

13.1.2017

Sportprofit tour č. 5 - Jakub Zapala opět nenašel přemožitele

Jakub Zapala opět nenašel přemožitele a zvítězil i v pátém pokračování Sportprofit tour. Je to již jeho čtvrté prvenství. Ve finále se tentokrát střetnul s Michalem Štěpánem, pro nějž to byla druhá finálová účast. Kubu velice potrápil, ale na prvenství jeho výkon nestačil. Svoje první umístění na bedně si vybojoval Jirka Dušek, který tentokrát mimo medailové pozice odsunul Martina Kollára, Velkým oživením turnaje byla účast Kristýny Vykouřilové, která nestačila jen na Martina Kollára a obsadila konečné 5. místo. Turnaje se zúčastnilo 36 hráčů, což je naprostá paráda a velká odměna pro pořadatele, jelikož to svědčí o tom, že hráčům u nás líbí. Celkově se již do celé tour zapojilo neskutečných 70 hráčů. Další pokračování tour je naplánováno na 17.2.2017. Pavouka s výsledky pátého turnaje naleznete ZDE.

16.12.2016

Sportprofit tour č. 4 - Vítězí opět Jakub Zapala

Ve včerejším večerním déčku - turnaji Sportprofit tour č.4 - zvítězil opět Jakub Zapala. Bylo to již jeho třetí vítězství ze čtyř uskutečněných turnajů. Kuba je i na prvním místě v celkovém pořadí tour, jež vyvrcholí finálovým turnajem 27.5.2017. Druhé místo obsadil Martin Kollár, třetí skončil Michal Štěpán a čtvrtou pozici obsadil Jirka Pinka. Turnaje se tentokrát zúčastnilo 30 hráčů a celkem jich na této tour nastoupilo již 64, což nás jako pořadatele velice těší. Na kurtě byly včera nově k vidění "staré známé tváře" jako Radek Janíček, Ondra Bořil, Pavel Blaha a další. Tour pokračuje v novém roce v pátek 13.1.2017 svým pátým dílem. Pavouka s výsledky čtvrtého turnaje naleznete ZDE.

18.11.2016

Vítězem třetího "Déčka" Sportprofit tour opět Jakub Zapala

Své prvenství z prvního turnaje Sportprofit tour zopakoval Jakub Zapala a je i na průběžném prvním místě celkového hodnocení. Cestu za vítězstvím tentokrát neměl vůbec lehkou, když musel ve třech utkáních vybojovat vítězství až v rozhodujícím třetím setu. Ve finále zdolal Martina Kollára 2/1, který tak obhájil druhé místo z minulého turnaje i v celkovém pořadí. Třetí skončil domácí Michal Štěpán. Turnaj se opět odehrál ve výborné náladě a s rekordním počtem účastníků - 38 hráčů. Pavouka s výsledky třetího turnaje naleznete ZDE.

14.10.2016

Vítězem druhého "Déčka" Sportprofit tour Petr Kopecký

Skvělá účast, spousta zápasů a dobrá nálada! Na druhé déčko dorazilo celkem 36 účastníků a z vítězství se nakonec radoval Petr Kopecký! Druhý byl Martin Kollár a 3. skončil obhájce prvenství z prvního turnaje Jakub Zapala! Pavouka s výsledky druhého turnaje naleznete ZDE.

Seznam přihlášených hráčů

16.9.2016

Vítězem prvního "Déčka" Sportprofit tour Jakub Zapala

Vítězem prvního turnaje Sportprofit tour se stal Jakub Zapala, který ve finále zdolal našeho Michala Štěpána 3/0. Třetí místo obsadil Martin Kollár a bramborová medaile zbyla na Tomáše Havlíka. Turnaje se zúčastnilo celkem 29 hráčů a věříme, že se na naši tour budou rádi vracet. Pavouka s výsledky prvního turnaje naleznete ZDE.

bottom of page