top of page

Zahájen i nový ročník smíšené ligy

Jako první týmová liga se v letošní sezoně rozjela smíšená liga. Po loňském experimentálním prvním ročníku se letošního bude účastnit celkem šest týmů, systém nominace zůstal stejný, tj. jedna žena a tři muži.

Jak snímek napovídá, soupeřem Viktorky (tým pokračuje pod názvem Sportprofit) byli Buldoci z Hradce. Nominace obsahovaly jak zástupce nastupující generace, tak velezkušené veterány v čele s Janem Koukalem.

Úvod obstaraly ženy, kde změřily síly Kája Šrámková s Olgou Kolářovou. Ta dokázala prodat své zkušenosti a díky menšímu počtu chyb tak na účet Buldoků připsala první výhru. Obrat průběhu utkání pak nastal v mužských zápasech. Martin Švec si poradil s Ondrou Vorlíčkem, Dan Mekbib zvítězil nad Michalem Jadrníčkem (hostuje v Hradci). Pak přišlo zajímavé střetnutí Martina Štěpána mladšího s Honzou Koukalem (šlo tedy o souboj svěřenec - trenér). I zde zvítězila zkušenost nad lehkou nervozitou, ale Martinovi se podařilo uzmout třetí set, který byl nakonec rozdílovým při stavu utkání 2:2. Celé utkání na pohodu rozhodoval Vojta Ryba.

Další zápasy se budou hrát dnes a jejich výsledky lze dohledat v asociační sekci Soutěže družstev.

Comments


bottom of page