top of page

Ligové soutěže 2023/2024

Výsledky našich týmů na konci sezóny
Extraliga Play-off

smíšená liga: 

ženy: 



1. liga
muži: 


2. liga muži

 
3. liga muži

Kompletní výsledky všech ligových soutěží naleznete na webu České asociace squashe ZDE.

Vysvětlivky:

P - pořadí ZA - počet zápasů VY - výhry týmu PR - prohry týmu SC - skreče týmu PZ - počet zápasů výhra:prohra SE - počet setů výhra:prohra SK - skóre BO - celkem bodů

Smíšená družstva

Viktoria Brno Sportprofit

Mekbib Daniel, Švec Martin, Hrnčiřík Matej, Ryba Vojtěch, Jakub Zapala, Jurášek Michal, Štěpán ml. Martin, Tužinčin Lukáš, Ryba Jan, Šrámková Karolína, Pelikánová Ella, Hrnčiříková Kristýna, Alexová Riana, Paldusová Veronika, Zrazhevska Sofiia, Kohlerová Klára, Čepová Michaela

Reporty: 1. kolo   3. kolo  4+5. kolo  Play-off

 

Extraliga ženy

Viktoria Brno ERIN'S FLAG Irish Pub

Čepová Michaela, Doubravová Marika, Hrnčiříková Kristýna, Alexová Riana, Paldusová Veronika,
Köhlerová Klára, Pelikánová Ella, Malinová Michaela, Zrazhevska Sofiia 

Reporty: 1+2. kolo   3+4. kolo 5+6. kolo 7+8. kolo Play-off

1.liga muži

Viktoria Brno Dietz

Zapala Jakub, Ryba Jan, Jurčík Stanislav, Bořil Ondřej, Břeň Jan, Lizna Ota, Bořil Kristián, Kachlíř Antonín

Viktoria Brno DR Development

Daniel Mekbib, Ryba Vojtěch, Jurášek Michal, Štěpán ml. Martin, Štěpán Michal, Pinka Jiří, Tužinčin Lukáš, Vaněk Michal, Tchuř Aleš, Hrnčiřík Matej, Havlík Tomáš, Neugebauer  David, Jurášek Radim,  Švec Roman, Vrána Daniel, Tauš Tomáš

Reporty: 1+2. kolo 3+4. kolo  5+6. kolo 7+8. kolo

 

2.liga muži

Viktoria Brno Prima

Havlík Tomáš, Štěpán Michal, Vaněk Michal, Kollár Martin, Alexa Robert, Jurášek Radim, Doubravová Marika, Vykouřilová Kristýna, Štěpán Martin st., Kopecký Michal, Pelikán Max

Viktoria Brno Bástr Team

Pinka Jiří, Tauš Tomáš, Heneš Boris, Neugebauer David, Tchuř Aleš, Miroslav Ondruška, Rozprým Filip, Šťastný Robert

Reporty:  1+2. kolo    3+4. kolo    5+6.kolo  7+8. kolo    

3.liga muži

Viktoria Brno Promedeus

Kopal Martin, Rozprým Filip, Kolegar Vladimír, Cechmeister Bohuslav, Štěpán Martin, Kopecký Michal, Šťastný Robert, Petr Pelikán, Ronald Pári, Marek Hrůza, Amzler Peter

Reporty: 1+2. kolo    3. kolo    4+5.kolo  6. kolo 

muzi3D tabulka3.png
muzi2C tabulka34.png
eMix2023 tabulka leden24.png
muzi1A tabulka34.png
muzi1B 2324 tabulka34.png
bottom of page