top of page

Tituly rozdány i na juniorském MČR

Během nedělního odpoledne se rozhodlo o posledních jménech v kolonkách medailistů letošního juniorského mistrovství. Je s potěšením oznámit, zde jsou vepsána i dvě jména mladých squashistů z Viktorie Brno.


Sobotní blok pokračoval dalšími zápasy, ať už dohrávkami o umístění, nebo semifinálovými dramaty. Semifinále pro nás znamenalo "poloviční" radost. Maxovi Pelikánovi se podařilo uspět i v dalším duelu kategorie B13, kdy si poradil s Honzou Šimkem. Obdobný vítězný krok se nepodařil Rianě Alexové mezi dívkami v G19, kdy prohrála s Anetou Sezemskou 1:3.


Neděli měli pak oba výše zmínění již stoprocentně úspěšnou a mohli si zavěsit na krk medaile. Max zvládl finále proti Tadeáši Kvěchovi a bez ztráty setu opanoval svou kategorii. V bronzovém souboji pak Ria nedala šanci Kláře Novákové.Telegrafický souhrn ostatních našich juniorů: Adéla Branická 7. místo; Klára Novosádová 11, Nela Krejčířová 16; Ella Pelikánová 6 - Oldřich Osička 16, Eduard Bořil 12, Kryštof Studénka 15; Tobiáš Vintr 13; Dominik Fukar 10, Antonín Kachlíř 8, Jiří Hartmann 9, Thomas Koukola 15, Benedikt Bořil 14.Krásné fotky od Ireny jako vždy na squashPage.net a celé mistrovství byl kurt 1 streamován:
Comments


bottom of page