top of page

První liga dohrána

Oba dva naše týmy s prvoligovou příslušností zakončili letošní ročník ve své skupině A. Oslabená Hanya neudržela druhou příčku, zatímco Dietz podržel 7. místo.

Hanya tentokráte do Prahy vyrazila pod vedením Kuby Zapaly s dvěma juniory (Jirka Hartmann si tak odbyl těžkou premiéru na lize) a Michalem Štěpánem pendlujícím z druholigové Primy. Domácí Otec jim nedal šanci, teplické Céčko vypadalo hratelněji, ale Michalovi se nakonec nepodařilo zajistit alespoň remízu 2:2.

Neděle byla o něco úspěšnější, k zápasům nastoupili oba bratři Juráškové a Dan Vrána. Opět v prvním utkání proti SQUASHEXPERT.CZ jsme moc nezabodovali, ale borce Fajne C, kteří zůstali v Brně od včera, jsme přehráli 3:1.


Tým Dietzu v domácím prostředí v sobotu zabodoval více. Sestava Tauš, Bořil, Jurčík a Honza Ryba sice nestačila na hradecké Buldočky (1:3), ale v utkání s Fajne C se bodově přidal k Honzovi i Standa a při shodě 2:2 rozhodl o naší výhře jeden setík získaný Tomášem navíc.

Na nedělním výjezdu do Poděbrad Tomáše nahradil junior Kristián Bořil. Proti domácím opět bodoval Honza Ryba, se stejným skóre skončila i prohra s Otecem.

コメント


bottom of page