top of page

Juniorská sezona zahájena!

Nedlouho po návratu do školních lavic se viktoriánské naděje vrátily i na squashové kurty zahajovacího turnaje sezony. Hostitelem bylo Squash Bowling Centrum v Praze a klání se tradičně konalo pod hlavičkou Albatros Media. Výprava pod vedením Romana a Vojty se ani tentokráte neztratila a byla z toho dvakrát bedna.

Ella Pelikánová dala dvě kategorie s rozdílnými výsledky. Do G17 vstoupila bitvou s nasazenou Annou Zelenkovou a o svém dalším postupu rozhodla v tiebreaku pátého setu. Hladce zvládla semifinále, ale ve finále nad její síly byla Aneta Sezemská. Na Anetu narazila i v základní skupince kategorie G19, v té se Elle nezadařilo, ale v dohrávkové skupině si chuť spravila dvěma výhrami, což značí celkové sedmé místo.

Kluků se do Prahy vypravila celá horda a obsadili téměř všechny kategorie. V B13 Benedikt Bořil poznal jedinou porážku ve čtvrtfinále, další výhry ho tak vynesly na pěkné 5. místo. Obdobnou cestou (i celkovým umístěním) si prošel i Max Pelikán ve starších B15. Silně jsme měli obsazené B17, tentokrát z toho byla druhá bedna (a brambory). Slibně turnajem postupovali Tonda Kachlíř a Peter Amzler, probili se až do semifinálových soubojů, ale prohry je odeslaly do vzájemného souboje o bronz, kde byl úspěšnější Peter.

Mezi nejstaršími chlapci nás také tradičně zastupovali bratři Juráškovi. Los jim moc nepřál, v kategorii B19 se lépe umístil Michal na sedmém místě, Radim skončil devátý.


Comments


bottom of page