top of page

Úspěšný víkend pro druholigáče

V sobotu se v domácím Centru Viktoria představil náš druholigový tým Viktoria Brno Veem Trading ve složení Roman Švec, Michal Štěpán, Tomáš Havlík a Honza Hráček. První zápas rozehráli proti týmu Drakun A, se kterým si dokázali hladce poradit a zvítězit 4/0 na zápasy. V odpoledním utkání na ně čekal tým Hradce Králové. Stejně jako v prvním utkání si dokázali naši hráči připsat vítězství, tentokrát však 3/1 na zápasy, poté co na svého soupeře nestačil pouze Michal. V neděli se tým Veem Trading představil na domácích kurtech Moravské Slavie a místo Honzy nastoupila do utkání Kristýna Vykouřilová. V prvním nedělním utkání měli za soupeře právě domácí tým Moravskou Slavii Brno. Své zápasy dokázal vyhrát Roman a Michal, naopak porážku utrpěli Tomáš s Kristýnou. Všechno zápasy skončily 3/0 a proto musely rozhodovat body. Těch získal o tři více soupeř a náš tým si tak připsal prohru 2/2 na body. V posledním zápase narazili na tým Prague United. Tento zápas náš tým zvládl a zvítězil 3/1 na utkání. Po druhém kole je Viktoria Brno Veem Trading na velmi pěkném třetím místě se ztrátou 4 bodů na první místo a už poměrně slušným náskokem na sestupové pozice.bottom of page