top of page

Squashově-kondiční soustředění Brno

Po dvou dnech volna po návratu z Alp se již naši hráči hlásili na kurtech v domovském Centru Viktoria! Oproti Alpám chyběli pouze Dado Dvonč, který se věnuje cyklistice a Dan Mekbib, který zvolil přípravu v Praze s členy maďarského národního týmu. Naopak se k nám přidali i ti vůbec nejmladší členové našeho klubu jako Ria Alexová a Sean Garcia a z konkurenční Moravské Slavie Brno Marťa a Nikča Štěpánovi , Ella Pelikánová a také Maruška a Eliška Jičínské! Soustředění bylo zaměřeno ještě stále hlavně na kondici a tak všichni dostali pořádně do těla a zejména pro nejmladší se tak jednalo o první zkušenost s opravdu náročným tréninkem. I přes občasné výpadky všichni podali více než uspokojivé výkony a soustředění je třeba hodnotit pozitivně. Koneckonců I naši trenéři Honza Břeň a Roman Švec byli nad míru spokojeni a už se těší na další soustředění, které startuje již další týden!

odkaz na gelerii ze soustředění: zde

bottom of page