top of page

Říjnový prvoligový report

Ani v prvoligových soutěžích nenastaly výraznější změny, oba týmy pokračují i tuto sezonu, stejně jako naposledy v odlišných skupinách. Sobotní hrací den měli oba výhodu domácího prostředí a spolu s hráči druhé ligy tak zdatně naplnili prostory Centra Viktoria během odpoledních hodin.


Výborně sobotu zahájil tým DR Development, který nastoupil v sestavě Martin Štěpán mladší, Vojtěch Ryba, Michal Jurášek a Matej Hrnčiřík. S oběma soupeři si poradili shodně 4:0 (Fajne B, Modrý svět PRO). Na pražskou nedělní výpravu vyrazili pro změnu Dan Vrána a junior Jirka Hartmann. Nad domácím Especialem A vyzráli 3:1, ale hradecký Prespon jim nedal moc šancí.

Tým Dietz po oba dny držel shodnou sestavu (Zapala, Honza Ryba, Jurčík, Kristián Bořil) a bilanci měl také vyváženou jak doma tak na pražském Hamru.

Trochu statistik teda popořádku, nejprve těsná výhra nad Teplicemi o jeden set, v druhém domácím zápase pak ztráta 1:3 s Otecem B. Neděle pak přinesla výhru nad domácími (3:1), na Buldočky jsme nestačili.

Comments


bottom of page