Site Title

Historie ligových soutěží

Aktuální ligové soutěže

Site Title

Ligové soutěže 2016/2017

Výsledky našich týmů na konci sezóny

Play-off

2. místo Viktoria Brno Sportprofit muži

3. místo Viktoria Brno Kabel A.T. ženy

4. místo Viktoria Brno Hanya muži

4. místo Viktoria Brno Prima ženy

1. liga muži

3. místo Viktoria Brno Huslík

3. liga muži

postup týmu do 2. ligy mužů Viktoria Brno Bástr Team

5. místo Viktoria Brno Blueboard

Kompletní výsledky všech ligových soutěží naleznete na webu České asociace squashe ZDE.

Extraliga muži

Viktoria Brno Sportprofit

Daniel Mekbib, Martin Švec, Michal Jadrníček, Ondřej Uherka, Roman Švec, Lukáš Tuzinčin, Rudolf Rohrmüller

 

Viktoria Brno Hanya

Jan Ryba, Vojtěch Ryba, Miroslav Celler, David Kubíček, Matěj Hrnčirík, Maťas Šimon, Peter Hrúzik, Jan Břeň

Poslední příspěvky
Please reload

Extraliga ženy

Vysvětlivky

P - pořadí

ZA - počet zápasů

VY - výhry týmu

PR - prohry týmu

SC - skreče týmu

PZ - počet zápasů výhra:prohra

SE - počet setů výhra:prohra

SK - skóre

BO - celkem bodů

1.liga muži

3.liga muži

Extraliga muži

Viktoria Brno Hanya x Buldoci Praha

Matěj Hrnčiřík - Jan Koukal 1/3

Vojtěch Ryba - Petr Martin 0/3

Miroslav Celler - Petr Marek 3/0

Jacob Dirnberger - Bye 3/0

 

Viktoria Brno Sportprofit x SCC Hradec Králové „A“

Daniel Mekbib - Tomáš Tóth 3/0

Rudolf Rohrmüller - Ondřej Ertl 3/0

Ondřej Uherka - Jakub Kosinka 3/1

Michal Jadrníček - Bye  3/0

 

Viktoria Brno Hanya x Corkers A - Ostrava

Matěj Hrnčiřík - Jakub Solnický 0/3

Vojtěch Ryba - Viktor Byrtus 0/3

Miroslav Celler - Ondřej Vorlíček 3/2

Jacob Dirnberger - Jakub Šichnárek 3/0

 

Viktoria Brno Sportprofit x Buldoci Praha

Daniel Mekbib - Jan Koukal 3/2

Rudolf Rohrmüller - Petr Martin 3/0

Ondřej Uherka - Petr Marek 3/0

Michal Jadrníček - Bye 3/0

 

Viktoria Brno Hanya x SC Strahov A - muži 

Matěj Hrnčiřík - Mohammad Al Sarraj 0/3

Vojtěch Ryba - David Zeman 3/1

Miroslav Celler - Harry Londy 3/1

Jacob Dirnberger - Lukáš Jelínek 0/3 

 

Viktoria Brno Sportprofit x Corkers A - Ostrava

Daniel Mekbib - Jakub Solnický 3/1

Rudolf Rohrmüller - Viktor Byrtus 3/1

Ondřej Uherka - Ondřej Vorlíček 3/0

Michal Jadrníček - Jakub Šichnárek 3/0

Viktoria Brno Sportprofit x SC Strahov A - muži

Daniel Mekbib - Mahesh Mangaonkar 3/0

Martin Švec - Carlos Cornes 3/1

Ondřej Uherka - Jaroslav Čech 3/0

Michal Jadrníček - David Zeman 3/2 

 

Viktoria Brno Hanya x SCC Hradec Králové „A“ 

Ben Grindrod - Marek Manik 3/0

Jan Ryba - Ondřej Ertl 3/0

Miroslav Celler - Tomáš Tóth 1/3

Matěj Hrnčiřík - Jakub Kosinka 3/0

 

Viktoria Brno Hanya x Viktoria Brno Sportprofit

Ben Grindrod - Daniel Mekbib 1/3

Jan Ryba - Martin Švec 0/3

Miroslav Celler - Ondřej Uherka 0/3

Matěj Hrnčiřík - Michal Jadrníček 3/1

 

Viktoria Brno Sportprofit x Corkers A - Ostrava

Daniel Mekbib – Jakub Solnický 3/1

Martin Švec – Viktor Byrtus 3/0

Ondřej Uherka – Ondřej Vorliček 3/0

Michal Jadrníček – Jakub Šichnárek 3/1

 

Viktoria Brno Hanya x SC Strahov A - muži 

Ben Grindrod - Mahes Mangaonkar 0/3

Jan Ryba - Carlos Cornes 0/3

Miroslav Celler – Jaroslav Čech 1/3

Matěj Hrnčiřík - David Zeman 3/2

 

Viktoria Brno Sportprofit x SC Strahov A - muži

Daniel Mekbib - Mahesh Mangaonkar 1/3

Martin Švec - Carlos Cornes 0/3

Ondřej Uherka - Jaroslav Čech 3/0

Michal Jadrníček - David Zeman 0/3 

 

Viktoria Brno Hanya x SCC Hradec Králové „A“ 

Ben Grindrod - Marek Manik 3/0

Jan Ryba - Ondřej Ertl 1/3

Miroslav Celler - Tomáš Tóth 0/3

Matěj Hrnčiřík - Jakub Kosinka 3/0

Viktoria Brno Sportprofit x Corkers A - Ostrava

Daniel Mekbib - Jakub Solnický 3/2

Martin Švec - Viktor Byrtus 3/0

Michal Jadrníček - Ondřej Vorlíček 3/0

Lukáš Tužinčin - Jakub Šichnárek 2/3

 

Viktoria Brno Hanya x SC Strahov A - muži

Jan Ryba - Iker Pajares 0/3

Miroslav Celler - Jaroslav Čech 0/3
Vojtěch Ryba - Yuri Farneti 0/3

Matěj Hrnčiřík - Oliviero Ventrice 0/3

 

Viktoria Brno Sportprofit x SCC Hradec Králové „A“ 

Daniel Mekbib - Ondřej Ertl 3/2

Martin Švec - Tomáš Tóth 3/0

Michal Jadrníček - Jakub Kosinka 2/3

Lukáš Tužinčin - Azam Khan 1/3

 

Viktoria Brno Hanya x Buldoci Praha

Jan Ryba - Petr Martin 0/3

Miroslav Celler - Marek Lapáček 3/0
Vojtěch Ryba - Dominik Dubský 3/0

Matěj Hrnčiřík - Balasz Farkas 0/3

 

Viktoria Brno Sportprofit x Buldoci Praha

Daniel Mekbib - Petr Martin 3/1

Martin Švec - Dominik Dubský 3/0

Michal Jadrníček - Balasz Farkas 0/3

Lukáš Tužinčin - Bye 3/0

 

Viktoria Brno Hanya x Corkers A - Ostrava

Jan Ryba - Jakub Solnický 0/3

Miroslav Celler - Viktor Byrtus 1/3
Vojtěch Ryba - Ondřej Vorlíček 3/2

Matěj Hrnčiřík - Jakub Šichnárek 3/2

 

Viktoria Brno Hanya x Viktoria Brno Sportprofit

Jan Ryba – Daniel Mekbib 0/3

Miroslav Celler – Martin Švec 0/3

Vojtěch Ryba - Michal Jadrníček 0/3

Matěj Hrnčiřík - Lukáš Tužinčin 3/1

Viktoria Brno Sportprofit x SCC Hradec Králové „A“ 

Daniel Mekbib – Ondřej Ertl 3/2

Martin Švec – Jakub Kosinka 3/0

Ondřej Uherka – Azam Khan 3/2

Michal Jadrníček – Ondřej Jánský 3/0

 

Viktoria Brno Hanya x Buldoci Praha

Jan Ryba – Jan Koukal 0/3

Miroslav Celler – Petr Martin 0/3

Matěj Hrnčiřík -  Dominik Dubský 3/0

Vojtěch Ryba – Petr Marek 3/1

 

Viktoria Brno Sportprofit x Buldoci Praha

Daniel Mekbib – Jan Koukal 3/1

Martin Švec – Petr Martin 3/0

Ondřej Uherka – Lukáš Levinský 3/0

Michal Jadrníček – Dominik Dubský 3/0

 

Viktoria Brno Hanya x Corkers A - Ostrava

Jan Ryba – Jakub Solnický 0/3

Miroslav Celler – Petr Zatřepálek 3/0

Matěj Hrnčiřík -  Viktor Byrtus 0/3

Vojtěch Ryba – Ondřej Vorlíček 3/2

 

Viktoria Brno Hanya x Viktoria Brno Sportprofit

Jan Ryba – Daniel Mekbib 0/3

Miroslav Celler – Martin Švec 0/3

Matěj Hrnčiřík -  Ondřej Uherka 0/3

Vojtěch Ryba – Roman Švec 3/0

 

Viktoria Brno Sportprofit x SC Strahov A

Daniel Mekbib – Lucas Serme 0/3

Martin Švec – Mark Krajcsak 1/3

Ondřej Uherka – David Zeman 3/0

Roman Švec – Jaroslav Čech 1/3

 

Viktoria Brno Hanya x SCC Hradec Králové  „A“

Jan Ryba – Ondřej Ertl 3/1

Miroslav Celler – Tomáš Tóth 2/3

Matěj Hrnčiřík -  Jakub Kosinka 3/0

Vojtěch Ryba – Azam Khan 3/0

Extraliga ženy

Viktoria Brno Prima x Haštal W Fotorobot

Paulina Krzywicka - Zuzana Kubáňová 0/3

Tereza Zdubová - Eva Feřteková 0/3

Veronika Šromová - Hana Vavříková 0/3

 

Viktoria Brno Kabel-A.T. x Moravská Slavia Dream Team

Andrea Malinová - Aneta Kumstová 3/0

Kristýna Vykouřilová - Petra Václavková 3/0

Michaela Čepová - Olga Kolářová 3/2

 

Viktoria Brno Kabel-A.T. x Haštal W Fotorobot

Andrea Malinová - Zuzana Kubáňová 0/3

Kristýna Vykouřilová - Eva Feřteková 1/3 

Michaela Čepová - Hana Vavříková 1/3

 

Viktoria Brno Prima x SC Otec - Topo ženy A

Paulina Krzywicka - Tereza Svobodová 1/3

Tereza Zdubová - Denisa Pelešková 1/3

Veronika Šromová - Kateřina Týcová 0/3

 

Viktoria Brno Kabel-A.T. x SC Otec - Topo ženy A

Andrea Malinová - Tereza Svobodová 0/3

Kristýna Vykouřilová - Denisa Pelešková 2/3

Michaela Čepová - Kateřina Týcová 0/3

 

Viktoria Brno Prima x All4sport

Paulina Krzywicka - Kristýna Fialová 1/3

Tereza Zdubová - Tereza Široká 1/3

Veronika Šromová - Denisa Tichá 2/3

Viktoria Brno Kabel-A.T. x All4sport

Andrea Malinová - Tereza Široká 3/0

Kristýna Vykouřilová - Denisa Tichá 3/1

Michaela Čepová - Emilia Kaniewska 3/0

 

Viktoria Brno Prima x Moravská Slavia Dream Team

Paulina Krzywicka – Petra Václavková 3/2

Tereza Zdubová - Dominika Kejíková 3/2

Veronika Šromová - Aneta Kumstová 0/3

Viktoria Brno Kabel-A.T. x Viktoria Brno Prima

Andrea Malinová - Paulina Krzywicka 3/0

Kristýna Vykouřilová - Tereza Zdubová 3/0

Michaela Čepová - Veronika Šromová 3/0

 

Viktoria Brno Kabel-A.T. x Moravská Slavia Dream Team

Andrea Malinová - Petra Václavková 3/0

Kristýna Vykouřilová - Dominika Kejíková 3/0

Michaela Čepová - Aneta Kumstová 0/3 

 

Viktoria Brno Prima x SC Otec - Topo ženy A

Paulina Krzywicka - Tereza Svobodová 3/2

Tereza Zdubová - Veronika Gaultier 0/3

Veronika Šromová - Alena Zajícová 2/3

 

Viktoria Brno Kabel-A.T. x SC Otec - Topo ženy A

Andrea Malinová - Tereza Svobodová 3/1

Kristýna Vykouřilová - Veronika Gaultier 0/3

Michaela Čepová - Alena Zajícová 1/3

 

Viktoria Brno Prima x Haštal W Fotorobot

Paulina Krzywicka - Zuzana Kubáňová 0/3

Tereza Zdubová - Hana Vavříková 0/3

Veronika Šromová - Nikola Polanská 2/3

Viktoria Brno Kabel-A.T. x Moravská Slavia Dream Team

Kristýna Vykouřilová - Petra Václavková 3/0

Michaela Čepová - Dominika Kejíková 0/3

Bye - Aneta Kumstová 0/3

 

Viktoria Brno Prima x SC Otec - Topo ženy A

Paulina Krzywicka – Tereza Svobodová 0/3

Veronika Šromová – Denisa Pelešková 1/3

Tereza Zdubová – Nikola Věříšová 3/2

 

Viktoria Brno Kabel-A.T. x Viktoria Brno Prima

Kristýna Vykouřilová - Paulina Krzywicka 3/2

Michaela Čepová - Veronika Šromová 3/0

Bye - Tereza Zdubová 0/3

 

Viktoria Brno Kabel-A.T. x All4sport

Kristýna Vykouřilová - Kristýna Fialová 2/3

Michaela Čepová - Tereza Široká 3/0

Bye - Denisa Tichá 0/3

 

Viktoria Brno Prima x Moravská Slavia Dream Team

Paulina Krzywicka – Petra Václavková 3/2

Veronika Šromová – Dominika Kejíková 0/3

Tereza Zdubová – Aneta Kumstová 3/2

 

Viktoria Brno Kabel-A.T. x Haštal W Fotorobot

Kristýna Vykouřilová - Zuzana Kubáňová 0/3

Michaela Čepová - Eva Feřteková 1/3

Bye - Hana Vavříková 0/3

 

Viktoria Brno Prima x All4sport

Paulina Krzywicka – Kristýna Fialová 3/2

Veronika Šromová – Tereza Široká 0/3

Tereza Zdubová – Denisa Tichá 3/2

Viktoria Brno Kabel-A.T. x Viktoria Brno Prima

Linda Hrúziková – Paulina Krzywicka 3/0

Andrea Malinová – Veronika Šromová 3/0

Kristýna Vykouřilová – Tereza Zdubová 3/0

 

Viktoria Brno Kabel-A.T. x All4sport

Linda Hrúziková – Tereza Široká 3/1

Andrea Malinová – Denisa Tichá 3/0

Kristýna Vykouřilová – Emilia Kaniewska 3/0

 

Viktoria Brno Prima x Moravská Slavia Dream Team

Paulina Krzywicka – Petra Václavková 3/0

Veronika Šromová – Dominika Kejíková 3/2

Tereza Zdubová – Aneta Kumstová 0/3

 

Viktoria Brno Kabel-A.T. x Haštal W Fotorobot

Linda Hrúziková – Zuzana Kubáňová 0/3

Andrea Malinová – Eva Feřteková 3/1

Kristýna Vykouřilová – Hana Vavříková 0/3

 

Viktoria Brno Prima x All4sport

Paulina Krzywicka – Tereza Široká 3/0

Veronika Šromová – Denisa Tichá 1/3

Tereza Zdubová – Martina Bajerová 3/1

 

Viktoria Brno Kabel-A.T. x SC Otec – TOPO ženy A

Linda Hrúziková – Tereza Svobodová 3/0

Andrea Malinová – Denisa Pelešková 0/3

Kristýna Vykouřilová – Nikola Věříšová 3/0

 

Viktoria Brno Prima x Haštal W Fotorobot

Paulina Krzywicka – Zuzana Kubáňová 0/3

Veronika Šromová – Hana Vavříková 0/3

Tereza Zdubová – Nikola Polanská 0/3

1. liga muži

3. liga muži

Viktoria Brno Huslík x Brutus Team

Roman Švec - Petr Zatřepálek 3/2

Marek Panáček - Petr Kopecký 3/1

Kristýna Vykouřilová - Ladislav Burián  0/3

Petr Paleta - Tomáš Bajgar 0/3 

 

Viktoria Brno Huslík x Zone4you Moravská Slavia Brno A

Roman Švec - Jaroslav Kaleta 3/0

Marek Panáček - Josef Šebek 3/2

Kristýna Vykouřilová - Martin Honek 0/3

Petr Paleta - Jakub Novák 2/3

 

Viktoria Brno Huslík x Dunlop Univerzita Zlín A

Roman Švec - Martin Ředina 3/0

Marek Panáček - Radovan Kojecký 3/2

Kristýna Vykouřilová - Kamil Jankovíč 2/3

Petr Paleta - Milan Matějka 2/3 

Viktoria Brno Huslík x Brutus Team

Roman Švec - Josef Šebek 3/0

Marek Panáček - Patrik Neuwirth 0/3 scr.

Petr Paleta - Martin Honek 0/3

Kristýna Vykouřilová - bye 3/0

 

Viktoria Brno Huslík x VŠSK Dunlop Univerzita Zlín A

Roman Švec - Radovan Kojecký 3/0

Marek Panáček - Martin Ředina 0/3 scr.

Petr Paleta - Kamil Jankovíč 3/0

Kristýna Vykouřilová - Jan Weiss 3/2

 

 

Viktoria Brno Huslík x Squash Slovácká A

Roman Švec - Jakub Zapala 3/0

Marek Panáček - Pavel Blaha 3/0

Petr Paleta - Róbert Trnovec 0/3

Kristýna Vykouřilová - Marek Gula 3/1

 

Viktoria Brno Huslík x SC Fajne - 1. liga muži

Roman Švec - Aleš Kubíček 3/2

Marek Panáček - Tomáš Hanzelka 0/3 scr.

Petr Paleta - David Juráň 3/1

Kristýna Vykouřilová - Jakub Wasilewski 0/3

Viktoria Brno Huslík x Brutus Team

Tomáš Havlík - Petr Zatřepálek 0/3

Marek Panáček - Petr Kopecký 2/3 

Petr Paleta - Ladislav Burián 2/3

Jan Břeň -  Tomáš Bajgar 1/3

 

Viktoria Brno Huslík x SC Fajne - 1. liga muži

Tomáš Havlík - Aleš Kubíček 2/3

Marek Panáček - Tomáš Hanzelka 3/2

Petr Paleta - David Juráň 3/2

Jan Břeň - Jakub Wasilewski 0/3

 

Viktoria Brno Huslík x Squash Slovácká A

Pavel Krajsa - Jakub Zapala 1/3

Marek Panáček - Pavel Blaha 3/0

Michal Malý - Marek Gula 1/3

Petr Paleta - Roman Šišák 3/0

 

Viktoria Brno Huslík x VŠSK Dunlop Univerzita Zlín A

Pavel Krajsa - Radovan Kojecký 0/3

Marek Panáček - Martin Ředina 1/3

Michal Malý - Kamil Jankovíč 1/3

Petr Paleta - Milan Matějka 3/0

Viktoria Brno Huslík x Squash Slovácká A

Michal Štěpán – Jakub Zapala 3/0

Roman Švec – Pavel Brichta 3/0

Marek Panáček – Pavel Blaha 3/0

Kristýna Vykouřilová – Roman Šišák 3/0

 

Viktoria Brno Huslík x SC Fajne – 1.liga muži

Michal Štěpán – Jakub Wasilewski 0/3

Roman Švec – Miroslav Sikora 3/0

Marek Panáček – Milan Laporčák 3/0

Kristýna Vykouřilová – Karel Wanke 3/1

 

Viktoria Brno Huslík x Brutus Team

Roman Švec – Petr Zatřepálek 3/2

Jiří Knap – Petr Kopecký 1/3

Marek Panáček – Ladislav Burián 2/3

Kristýna Vykouřilová – Tomáš Bajgar 0/3

 

Viktoria Brno Huslík x Moravská Slavia Brno A

Roman Švec – Josef Šebek 3/1

Jiří Knap – Martin Honek 2/3

Marek Panáček – Jaroslav Kaleta 3/1

Kristýna Vykouřilová – Jakub Novák 0/3

Viktoria Brno Blueboard x Moravská Slavia Brno C

Anton Giertli - Tomáš Citnar 3/2

Tomáš Tauš - Radek Měřínský 3/1

David Neugebauer - Filip Smejkal 0/3

Petr Prášek - David Hegr 3/1

 

Viktoria Brno Bástr Team x Moravská Slavie Brno D

Michal Štěpán - Michal Přikryl 3/1

Tomáš Havlík - Robin Kovařík 3/0

Aleš Tchuř - Petr Veselý 3/0

Bohuslav Cechmeister - Kristýna Bartošová 3/0

 

Viktoria Brno Blueboard x Squash Club Koruna 

Anton Giertli – Martin Janečka 3/0

Tomáš Tauš - Jaroslav Hemelka 3/0

David Neugebauer - Jiří Mlejnek 0/3

Petr Prášek - Jiří Lux 3/2

 

Viktoria Brno Bástr Team x Moravská Slavia Happy squash club

Michal Štěpán - Jakub Honzík 3/0

Tomáš Havlík - Jan Málek 3/0

Aleš Tchuř - Adam Massey 3/0

Bohuslav Cechmeister - Bye 3/0

 

Víktoria Brno Bástr Team x Moravská Slavia Brno E

Michal Štěpán - Hynek Jičínský 3/0

Tomáš Havlík - Oldřich Kellner 1/3

Aleš Tchuř - Leoš Gjumija 3/1

Robert Šťastný - Martin Filip 3/0

 

Víktoria Brno Blueboard x SQ Haná Vyškov

Pavel Krajsa - Jiří Pinka 0/3

Tomáš Tauš - Pavel Tupec 1/3

David Neugebauer - Marek Přikryl 0/3

Karel Obluk - Milan Juřička 0/3

 

Víktoria Brno Bástr Team x Moravská Slavia Brno C

Michal Štěpán - Radek Měřínský 3/0

Tomáš Havlík - Filip Smejkal 3/0

Aleš Tchuř - Petr Pelikán 0/3

Robert Šťastný - Petr Omelka 3/2

 

Víktoria Brno Blueboard x Moravská Slavia Brno D

Pavel Krajsa - Miroslav Turák 3/0

Tomáš Tauš - Michal Přikryl 0/3

David Neugebauer - Kristýna Bartošová 3/0

Karel Obluk - Bye 3/0

Viktoria Brno Blueboard x Moravská Slavia Brno E

Pavel Krajsa - Hynek Jičínský 0/3

Anton Giertli - Oldřich Kellner 3/2

Tomáš Tauš - Leoš Gjumija 3/1

Petr Prášek - Martin Filip 1/3

 

Viktoria Brno Bástr Team x Squash Club Koruna

Michal Štěpán - Jaroslav Bělohlávek 3/0

Tomáš Havlík - Martin Janečka 3/0

Aleš Tchuř - Jiří Mlejnek 3/1

Robert Šťastný - Jaroslav Hemelka 1/3

 

Viktoria Brno Blueboard x Moravská Slavia Happy squash club

Anton Giertli – Jakub Honzík 0/3

David Neugebauer - Tomáš Durda 0/3 

Petr Prášek - Milan Havelka 0/3

Martin Kopal - Jan Málek 3/2

 

Viktoria Brno Bástr Team x SQ Haná Vyškov

Michal Štěpán - Jiří Pinka 3/0

Tomáš Havlík - Michal Šoman 3/0

Aleš Tchuř - Václav Němec 3/1

Robert Šťastný - Marek Přikryl 1/3

 

Víktoria Brno Bástr Team x Viktoria Brno Blueboard

Michal Štěpán - Pavel Krajsa 3/0

Tomáš Havlík - David Neugebauer 3/0

Aleš Tchuř - Petr Prášek 3/0

Robert Šťastný - Martin Kopal 3/1

Víktoria Brno Bástr Team x Squash v Pohodě

Michal Štěpán - Libor Koďousek 3/0

Tomáš Havlík -  Jakub Trličík 3/1

Aleš Tchuř - Patrik Bolf 2/3

Robert Šťastný - Nikola Koncer 1/3

 

Víktoria Brno Blueboard x Squash v Pohodě

Pavel Krajsa - Libor Koďousek 3/1

Tomáš Tauš -  Jakub Trličík 0/3

David Neugebauer - Patrik Bolf 0/3

Martin Kopal - Nikola Koncer 0/3

Viktoria Brno Bástr Team x Moravská Slavia Brno E

Michal Štěpán - Oldřích Kellner 3/0

Filip Rozprým - Hynek Jičínský 0/3

Aleš Tchuř - Leoš Gjumija 3/1

Robert Šťastný - Pavel Blažek 2/3

Viktoria Brno Blueboard x Moravská Slavia Brno D

Michal Malý - Miroslav Turák 3/0

Ronald Pári - Michal Přikryl 0/3

Petr Prášek - Robin Kovařík 2/3

Karel Obluk - Kristýna Bartošová 3/0

 

Viktoria Brno Bástr Team x Moravská Slavia Brno C 

Michal Štěpán - Tomáš Citnar 3/0

Filip Rozprým - Filip Smejkal 3/2

Aleš Tchuř - Petr Žalud 3/2

Robert Šťastný - Radek Měřínská 3/2

 

Viktoria Brno Bástr Team x SQ Haná Vyškov

Pavel Krajsa - Jiří Pinka 0/3

Ronald Pári - Michal Šoman 3/1

Petr Prášek - Václav Němec 1/3

Karel Obluk - Pavel Tupec 1/3

 

Viktoria Brno Bástr Team x Viktoria Brno Blueboard

Michal Štěpán - Anton Giertli 3/2

Filip Rozprým - Tomáš Tauš 3/2

Aleš Tchuř - Martin Kopal 3/0

Robert Šťastný - Veronika Šromová 0/3

Viktoria Brno Bástr Team x Squash v Pohodě

Michal Štěpán - Jakub Trličík 3/1

Filip Rozprým - Libor Koďousek 1/3

Aleš Tchuř - Tomáš Kosíř 0/3

Robert Šťastný - Nikola Koncer 1/3

 

Viktoria Brno Blueboard x Squash v Pohodě

Anton Giertli - Jakub Trličík 3/0

Tomáš Tauš - Libor Koďousek 0/3

Martin Kopal - Tomáš Kosíř 0/3

Veronika Šromová - Nikola Koncer 0/3

Viktoria Brno Bástr Team x SQ Haná Vyškov

Tomáš Havlík – Jiří Pinka 3/0

Filip Rozprým – Michal Šoman 3/0

Martin Štěpán – Václav Němec 3/2

Robert Šťastný – Pavel Tupec 0/3

 

Viktoria Brno Blueboard x Moravská Slavia Brno E

Pavel Krajsa – Oldřich Kellner 0/3

Petr Prášek – Hynek Jičínský 0/3

Anton Giertli – Martin Filip 2/3

Karel Obluk – Dalibor Marek 0/3

 

Viktoria Brno Bástr Team x Squash Club Koruna

Tomáš Havlík – Martin Suchý 3/0

Filip Rozprým – Jiří Mlejnek 3/1

Martin Štěpán – Martin Janečka 3/1

Robert Šťastný – Jaroslav Hemelka 3/1

 

Viktoria Brno Blueboard x Moravská Slavia Happy squash club

Pavel Krajsa – scr.

Petr Prášek – scr.

Anton Giertli – scr.

Karel Obluk – scr.

 

Viktoria Brno Bástr Team x Moravská Slavia Happy squash club

Michal Štěpán – Jakub Honzík 3/2

Tomáš Havlík – Tomáš Durda 0/3

Aleš Tchuř – Milan Havelka 3/1

Robert Šťastný – David Janeček 3/0

 

Viktoria Brno Blueboard x Moravská Slavia Brno C

Michal Malý – Tomáš Citnar 3/0

Ronald Pári – Petr Omelka 1/3

Petr Prášek – Filip Smejkal 1/3

Anton Giertli – Petr Žalud 3/0

 

Viktoria Brno Bástr Team x Moravská Slavia Brno D

Michal Štěpán – Miroslav Tupák 3/1

Tomáš Havlík – Petr Veselý 3/0

Aleš Tchuř – Robin Kovařík 3/1

Martin Štěpán – Kristýna Bartošová 3/0

 

Viktoria Brno Blueboard x Squash Club Koruna

Michal Malý – Jiří Lux 3/1

Ronald Pári – Martin Suchý 3/0

Petr Prášek – Jiří Mlejnek 1/3

Anton Giertli – Lukáš Malaska 3/0