top of page

Víkendové turnaje nejen v Liberci

Squashová sezóna vstoupila do roku 2024 během prvního víkendu rázně v podobě hned několika turnajů. Po nedávném restartu squashe v Uherském Hradišti následoval squashový návrat na sever Čech, konkrétně do Liberce. Zde se uskutečnil áčkový víkend (kategorie A+B); junioři, kteří nebyli na British Junior Open si střihli béčko na domácích kurtech a vzápětí lehce netradičně proběhlo páté nedělní Déčko ze série Sportprofit Tour 23/24.


Britskou pouť našich tří zástupců shrnuje tato novinka, domácí juniorské dění na Béčku s hojnou účastí domácího mládí pro asociaci shrnul Radim Švec a kdo uspěl na Déčku prozrazuje jiná aktualita zde.


Do Liberce se squash po delší době vrátil hned ve velkém stylu áčkovým víkendem a nechyběla u toho ani Viktorka, zastoupená Míšou Čepovou a Martinem Švecem. Prvně jmenovaná i nadále pokračuje v suverénních výkonech a ovládla i další ženské áčko, kdy jediný set ztratila v úvodu čtvrtfinále s Tamarou Holzbauerovou.Mezi muži pak Martin Švec skončil po vyřazení v semifinále od Jakuba Solnického na místě čtvrtém. Z áčka i béčka byl po oba dva dny stream přes youtube kanál asociace.


Jednotlivě zde:
Comments


bottom of page