top of page

Pokračování extraligy na Strahově

Po úterním večerním rozehrání mužské extraligy (o výjezdu Sportprofitu do Ostravy lze číst zde) tato soutěž pokračovala dalšími utkáními na pražském Strahově. Zároveň zde změřily síly i extraligová družstva žen.

Holky z ERIN'S FLAG Irish Pub týmu měly nakonec větší porci zápasů. V sobotním programu se ve vyrovnaných zápasech bohužel neúspěšně střetly s Modrým světem a Moravskou Slávií, v prvním utkání se z výhry radovala Ria Alexová, vracející se po zdravotní pauze na kurty.

V neděli se naší trojici (dále nastupovaly Marika Doubravová a Kristýna Vykouřilová) dařilo bodově lépe, tentokráte opět ve vyrovnaných utkáních porazily pražské United, v posledním utkání podlehly 1:2 družstvu Fajne. Po třech čtvrtinách soutěže se tým nachází na druhém děleném místě.

Borci ze Sportprofitu v sobotu sehráli dvě rozdílná utkání. Sestava domácích v čele s Gregem Gaultierem a dalšími zahraničními hráči nám moc šancí nedala, zatímco ve vyrovnaném utkání s hradeckými Buldoky o vítězi rozhodl v prospěch soupeřů za stavu 2:2 jeden set navíc. V nedělním jediném utkání si kluci bez problémů poradili s áčkem SC Otec - TOPO 4:0.