top of page

Večerní extraliga na Fajne

V nezvyklý termín - a to v úterý podvečer se extraligový tým Sportprofit vydal na utkání proti áčku Fajne. Domácí bez zahraniční podpory čelili naší silné čtveřici a nutno přiznat, že jsme přijeli v roli mírného favorita. Fanoušci obou týmů tak mohli shlédnout zápasy současných top hráčů žebříčku na pozicích 1 a 2.


Utkání rozehrály čtyřky: Maťo proti Tomáši Hanzelkovi. Ten, ačkoliv měl za sebou vítězství na nedávném céčku, nedokázal čelit Matejově hře a Brno si tak rychle připsalo vedení 1:0. Následoval očekávaný duel jedniček - Martina proti Kubovi Solnickému. Skoro hodinové utkání bylo plné dlouhých výměn a fyzického squashe. Kuba nakonec po výhře 3:0 srovnal stav utkání.


V dalším důležitém utkání nastoupil domácí Viktor Byrtus proti Danovi. I toto utkání nakonec skončilo poměrem 3/0, tentokrát však pro našeho hráče. Dan měl v celém utkání převahu, polevil jen v koncovkách první a třetí sady, kdy nechal Viktora odvrátit několik setbolů/mečbolů.


Celkovou výhru 3:1 pak uzavřel Vojta proti juniorovi Alexi Kelarovi. Ten podal solidní a snaživý výkon, ale Vojta si to nakonec pohlídal. Výhrou se Sportprofit posunul do čela zatím neúplné tabulky, další zápasy se dohrají tento víkend na Strahově.


Comments


bottom of page