top of page

Listopadová druhá liga mužů

I na druhou ligu dopadly změny v souvislosti s opatřeními týkajícími se kovidové situace. Nové podmínky (formát 3 proti 3) přinesly problémy s tvorbou sestav ať už našich týmů (Prima) anebo soupeřů (Bástr).

Na Bástr Team tento týden připadla role pořadatelů, situace byla "zjednodušena" dopředu avizovanou nepřítomností zlínského béčka. Odehrálo se tedy pouze (zatím) utkání proti áčku z ostravského Havránka. Tým ze severu Moravy je bezprostředním sousedem Bástru v tabulce, dal se tedy očekávat vyrovnaný boj. Vyvolenou trojicí byl Jirka Pinka, Aleš Tchuř a David Neugebauer. utkání skončilo 1:2 v náš neprospěch - výsledky zde.

V neděli byla situace jak přes kopírák, Bástr opět pořádal, tentokrát absentovali na kurtech borci z Fajne D. Soupeřem klukům bylo favorizované MCO Olomouc, které si odvezlo všechny body po výhře 3:0 v zápasech proti Jirkovi, Alešovi a na trojce hrál Filip Rozprým. Jednotlivá skóre zde.


MCO bylo cílem sobotní výpravy týmu Prima, trojici doplnil Žďár. Výpravu vedl Roman Švec, kterého doplnili bratři Juráškovi. Borci si nevedli vůbec špatně a udrželi opět neporazitelnost, když jedinou prohrou byla ztráta Radima Juráška s domácím Pluskalem.

V neděli se pak hrálo na Havránkovi, problematika sestavy byla nakonec vyřešena uzdraveným Michalem Štěpánem a na trojku byl z třetí ligy doplněn Martin Štěpán. Plán i výsledky proti SBA i Třinci byly splněny a připsány dvě výhry 2:1.


V poměrně nekompletní tabulce po čtyřech částečně odehraných kolech je v čele nadále Prima, Bástr drží střed. Report z úvodu druhé ligy čtete zde.
留言


bottom of page