top of page

Změna je život, končí jedna dlouhodobá a úspěšná spolupráce

Dovolte nám, abychom Vás touto cestou informovali, že náš dlouholetý klubový trenér Honza Břeň, se rozhodl s rodinou změnit bydliště a také působiště a vrátit se do míst odkud pochází, tedy do Zlínského kraje, konkrétně do Uherského Hradiště.


Honza pro nás působil řadu let jako trenér juniorů, staral se o chod jejich tréninků, výjezdy s dětmi na turnaje v ČR i do zahraničí a samozřejmě spoluorganizoval mnohá soustředění, klubové akce a turnaje. Reprezentoval náš klub i jako reprezentační trenér juniorů na spoustě mezinárodních akcí a Mistrovství Evropy.


Dohodli jsme se s Honzou, že dokončí rozdělanou práci související s ukončením téhle sezóny, vč. pořádání příměstského tábora Letní Squashiády. Během letních prázdnin si pak již s rodinou budou zajišťovat nové bydlení i práci.


Ukončení dlouholeté úspěšné spolupráce a fungování v klubu nikterak nepřesahuje nic osobního. Jde pouze o využití nabídky kvalitnějšího rodinného zázemí pro něj i jeho rodinu.


Samozřejmostí je i nadále udržovat pozitivní vztahy i případnou budoucí spolupráci, tentokrát již na bázi klubové.


Honzovu roli v klubu do budoucna převezme (již přebírá) především Vojtěch Ryba pod dohledem Romana a Radima Švecových. Vojta se poslední roky velice zlepšoval a učil. Stále se i nyní jako trenér vzdělává na českých i mezinárodních školeních a je velkým příslibem pro klub do budoucna. Tohoto našeho bývalého juniorského reprezentanta, a stále aktivně hrajícího extraligového hráče, nyní Honza zaučuje v chodu a organizaci tréninků, povinnostech a věcech s tím spojených, včetně rozsáhlé klubové agendy, které měl na starosti.


Honza i nadále zůstává reprezentačním trenérem juniorů pod hlavičkou ČASQ. V Uherském Hradišti má v úmyslu squash opět zvednout z popela a pokusit se rozjet další fungující klub v místech, kde dříve squash byl, ale bohužel zanikl a se kterým náš klub historicky již mnoho let spolupracuje.


Tato nová situace nijak neovlivní další fungování našeho klubu. Jsme přesvědčeni, že i nadále bude náš klub pokračovat v zajetém fungujícím systému a s Honzou zůstaneme v přátelském i pracovním kontaktu.

Toto cestou bychom chtěli Honzovi a celé jeho rodině poděkovat za dlouholetou úspěšnou spolupráci a popřát spoustu dalších úspěchů nejen v tom pracovním, ale i v soukromém životě.

V případě zájmu či dotazů neváhejte klub či Honzu kontaktovat.

Za klub Squash Viktoria Radim Švec, Jan Břeň a Roman Švec


コメント


bottom of page