top of page

Zahájení smíšené ligy, další juniorské áčko

Toto páteční odpoledne spatřila světlo sěta liga smíšených družstev. Jedná se o experimentální novinku, která v testovací podobě rožšířila portfolio asociačních soutěží.

Organizačně do nultého ročníku byla nominována 4 družstva, která v minulé sezóně obsadila první čtyři místa v extralize mužů. Jde tedy o družstva Strahova, Brna, Hradce Králové a Ostravy. Tato družstva se postupně v sezóně utkají jednokolově každý s každým a po odehrání těchto zápasů se spolu utkají týmy umístěné na 1. a 2. místě o vítězství a týmy umístěné na 3. a 4. místě o bronzovou pozici.


Premiérové otevření ročníku připadlo na náš tým M&S FAIR, který se na domácích kurtech utkal s výběrem Hradce Králové. Náš tým těsně prohrál o jeden set.

Za obvyklých podmínek by zde pokračoval delší report z juniorského áčka v Ostravě. V posledním letošním juniorském turnaji si nemoc ale vybrala velkou daň mezi přihlášenými a tak do bojů nakonec zasáhl jen Max Pelikán v B15. Maxík chytl nepříjemný los a tak se s hlavním pavoukem rozloučil hned v prvním kole, ale v dohrávce spodního již dominoval a obsadil deváté místo.


V nejstarších B19 pak nastoupili sourozenci Juráškovi. Oba si poradili v úvodních kolech se soupeři, ale pak podlehli finalistům kategorie. Oba po porážkách však zabrali s pro Michala cinkl bronz, Radim pak vybojoval místo páté.

Report z turnaje je v novinkách na asociaci. Dva Michalovy zápasy jsou na streamu ke shlédnutí.


Comments


bottom of page