top of page

Základní část extralig završena

Zatímco mužský tým prožil v Hradci vítězný víkend značící účast v play-off, pro ženské družstvo sezona skončila na pátém místě mimo příčky pro boj o titul.


Sportprofit v sestavě Martin Švec, Dan Mekbib, Matej Hrnčiřík a Martin Štěpán mladší odstartovali výhrou nad strahovským béčkem v poměru 3:1. Se stejným poměrem navázali i dalším vítězstvím nad Ostravou. Nejvyrovnanějším utkáním pak prošli s tabulkovým sousedem, domácími Buldoky. Tady se rozhodovalo při remíze 2:2 na vyhrané sety, kterých jsme získali o dva více. Přesto při závěrečném zúčtování lehce výhodnější třetí příčku pro play-off získali domácí o dva body, naši borci budou tedy zahajovat play-off proti obhájcům titulu, favorizovanému Strahovu.

Ženský tým nečekal lehký úkol zabojovat s Modrým světem a Fajne o dvě příčky zajištující právo na play-off. Los nebyl lehký, v prvním sobotním zápase proti leaderkám tabulky z Girl Power to na body nebylo, odpoledne ale holky braly výhru nad konkurentkami z Modrého světa. O neúčasti holek v play-off tak rozhodla neděle a těsná prohra s Moravskou Slávií 1:2.


Comments


bottom of page