top of page

Vezeme 2 tituly a stříbro z MČR družstev juniorů a MČR U23

Jako další v pořadí z odložených squashových událostí "koronavirové" sezóny se dohrávalo Mistrovství České republiky družstev ve věkových kategoriích U15 a U19 společně s U23 jednotlivců. Mistrovství se uskutečnilo v ostravském centru Fajne pod pořadatelskou taktovkou krnovského klubu.


V mladší kategorii nastoupil náš tým Squash Viktoria Brno Hanya U15 ve složení Pelikánová Ella, Bořil Kristián, Kachlíř Antonín a Pelikán Max. Náš velice mladý tým se v základní skupině nezalekl, vybojoval výhru 3:0 nad týmem AB Squash Klub, v druhém zápase pak podlehl pozdějším vítězům ze Strahova. Tyto výsledky nasměrovaly tým do skupiny o čtvrté místo, kde již nepoznal radost vítězství a obsadil konečné šesté místo. Výsledky U15 naleznete zde.


V devatenáctkách se představil náš další tým Squash Viktoria Brno Dietz U19: Riana Alexová, Marek Panáček a bratři Juráškovi. V základní skupině nezaváhali a porazili i nasazené dvojky z Teplic, čímž si zajistili výhodnou pozici pro medailového pavouka.


Zde nejprve vyřadili domácí tým z Fajne a poté ve finále přehráli nejvýše nasazený tým ze Strahova, když zápas rozhodla Ria výhrou nad svou soupeřkou 3:1. Detailní výsledky zápasu jsou shrnuty zde. Náš tým U19 se tak zaslouženě stal MISTREM ČR pro rok 2020! Obrovská gratulace!

Mára. Radim i Ria se pak společně s obhájkyní titulu Míšou Čepovou posunuli do turnaje MČR juniorů U23. Marek potvrdil své nasazení a podlehl až ve finále favorizovanému Vikimu Byrtusovi ve třech setech. Mara tak slaví mistrovské stříbro! Radim na turnaji sbíral cenné zkušenosti ale i tak z toho nakonec bylo supr 8. místo. Míše se zcela bez problémů podařili svůj titul mezi dívkami do 23 let obhájit a je tak i pro rok 2020 MISTRYNÍ ČR! Riana připojila místo páté. Gratulujeme!
Comments


bottom of page