top of page

Výborně obsazené domácí juniorské Áčko

Po dlouhé době se v našem klubu uskutečnil mládežnický turnaj, který oba víkendové dny zaplnil velkým počtem juniorských klání, které trvaly do pozdních hodin. Další skvělou (a tradiční) zprávou bylo to, že se naši hráči neztratili a získali opět medaile!


Mezi startujícími dívkami medaili tentokrát nepřidala Ella Pelikánová (nestartovala z důvodu nemoci), ale skvěle ji zastoupila Riana Alexová. Ta se objevila na juniorských turnajích po delší pauze, ale hned z toho byl bezproblémově přímý postup do finále kategorie G17. Ve vyrovnaném finále si připsala první set, ale prvenství si nakonec odvezla Aneta Sezemská.

Chlapecká základna je v současné době daleko širší a kluci se zúčastnili kategorií B13 až B19. Nejvíce to cinkalo v mladších kategoriích, jmenovitě v B13 patřilo prvenství Maxovi Pelikánovi, stejně tak si titul z domácích kurtů odnesl i Jirka Hartmann z kategorie B15.

V B17 bylo nejlepším umístěním místo jedenácté, o něj svedli klubový souboj Peter Amzler a Kristián Bořil, zisk 11. místa se nakonec zdařil prvně jmenovanému. V nejstarší kategorii B19 těsně pod stupni vítězů skončil Michal Jurášek.


Záznam zápasů z kurtu č.1 je k dispozici na Youtube kanále Squash Viktoria ZDE. Report na asociaci pak čtěte ZDE.

Comments


bottom of page