top of page

Tomáš Havlík vítězem olomouckého Galva Open

Dějiště dalšího moravského turnaje se tentokráte posunulo blíže Brnu, a to z Ostravy do olomoucké Omegy. Hrál se zde turnaj kategorie C, který hojně a pestře obsadili zástupci našeho klubu. Nasazeni v turnaji byli nejvýše naši Tomáš Havlík a Jiří Pinka, před nedělním ženským áčkem se přijela rozehrát Kristýna Vykouřilová a šestici doplnili David Neugebauer s juniory Juráškovými.


Silné zastoupení znamenalo i časté zápasy mezi hráči Viktorky. Takto na sebe narazili David s Radimem Juráškem, do dalšího kola přešel Radim, David byl tak odsouzen do pětičlenné skupinky o dohrávku. Zde si rovnoměrně připsal dvě prohry a dvě výhry, což ho vyneslo na jedenácté místo.


Oba naši junioři podlehli svým klubovým kolegům ve čtvrtfinále, neprodali svou kůži lacino, neboť oba zápasy skončili až v pátém setu. Ve skupině o páté místo si pak poradili se svými soupeři a jejich vzájemný duel vyzněl pro Michala.


Mezi naše účastníky semifinále se probojoval Mirek Ondruška, se kterým si ve čtyřech vyrovnaných setech poradil Jirka. V druhém, čistě viktoriánském semifinále, si finálovou účast nakonec také ve čtyřech setech, zajistil Tomáš výhrou nad Kristýnou. Ta poté na stupních doplnila kluky ziskem 3. místa po výhře nad Mirkem.


Ze své první výhry na turnaji kategorie C se nakonec mohl radovat Tomáš Havlík, který ve finále přetlačil Jirku a zvítězil ve třech setech. Gratulujeme všem za předvedené výkony!


Výsledky na asociačním webu.

Comments


bottom of page