top of page

Třetí liga za polovinou

V nejnižší mužské soutěži tým Pneukompletu čekal hrací víkend na severu Moravy. Nejprve začal trojutkáním v Opavě, poté v neděli pokračoval dvěma zápasy v Ostravě.


V opavském squash centru svoje zápasy tým z Krnova - Out-cider. Naše sestava byla Martin Kopal, po delší době se objevil na lize Filip Rozprým, Martin Štěpán a Ronald Pári. Start Filipa se stal dobrým přínosem, neboť zvítězil ve všech svých zápasech. Nejvíce se zapotil v zápase s béčkem SBA, kdy musel otáčet zápas ze stavu 0:2 na sety. Nakonec to bohužel nepomohlo, tento zápas jsme o jeden set prohráli.

S domácími se nám poměrně dařilo a nakonec z toho byla čistá výhra 4:0. Stejně jako minule jsme nevyzráli na Moravskou Slavii, bod sice zapsal Filip a Martin Kopal po výborném výkonu sahal po výhře, ale po konečném zúčtování z toho bylo pouze 1:3.


Nedělní menu obsahovalo pouze dva zápasy a mix sestavy. Ze soboty zůstal pouze Martin Kopal, dále vyjeli Vladimír Kolegar, Robert Šťastný a Katarína Šimonová. Došlo k opakovanému měření sil s Out-cider, i v této sestavě se podařilo zopakovat výhru 4:0, kdy soupeř tentokráte nastoupil jen ve třech hráčích. Obdobně ve třech byl k dispozici i Corkers, takže bohužel se Katarína na kurt vůbec nedostala...


Comments


bottom of page