top of page

Třetí liga má za sebou polovinu

Poslední listopadový víkend nepřinesl jen malou nadílku sněhu, ale i další porci zápasů mužských lig. Díky vládním opatření a rozhodnutí SK došlo ke změně formátu utkání tak, že se nyní utkávají pouze tři dvojice soupeřů namísto původního modelu 4 vs. 4. Ač se zdálo, že pro soupisku Pneukompletu to nebude problém postavit trojici, nakonec díky šílené vlně zranění nekovidového charakteru jsem byli rádi za tři zápasy.


Díky lehkým dezorientacím Drapsu jsme nakonec v sestavě Vláďa Kolegar, Martin Štěpán a Michal Kopecký nastoupili k prvnímu utkání proti Vyškovu. Martin s Michalem položili v současně hraných utkáních základ výhry 3:0, kterou zpečetil Vláďa.

Zbylé dva zápasy jsme odstartovali méně úspěšně, zatímco Kopec na trojce vyhrál vše, souběžně na dvojce Martin ztratil své dva zápasy. Rozhodující tak byla opět jednička a Vláďa. Olomouckého Mirka Ondrušku tentokráte tolik nepotrápil, ale utkání se Slávii nevzdal a dotáhl až do pátého setu. Ten udělal pěknou tečku za celým víkendem, i když bohužel se radoval Vláďův soupeř 11:8. Všechny výsledky zde. Tabulka po polovině soutěže níže a pokud jste minuli třetiligový report z října, čtěte zde.


Comments


bottom of page