top of page

Třetí květnový víkend ve znamení bronzů

Pro tento víkend se stala centrem squashové pozornosti Ostrava. V místních squashových centrech se odehrálo play-off extraligy žen a mužů a nejmladší junioři měřili síly na turnaji kategorie B.


Začneme, těmi mladšími, kteří hráli své béčko na Mariánských horách. Turnaj sponzorovaný Pizzou Cartel Paskov přilákal i jednoho zástupce Viktorky. Jmenovitě to byl Lukas Pári, který startoval v kategorii do patnácti let. Jedinou prohru utrpěl v semifinále, v souboji o třetí místo pak zvítězil 3:1 a odvezl si do Brna bronz. Výsledky zde.

Profíci ve stejném termínu na kurtech Fajne zakončili týmové soutěže závěrečným play-off. Team Sportprofitu (Dan Mekbib, Martin Švec, Vojta Ryba, Matej Hrnčiřík, Martin Štěpán ml.) měli v semifinále za soupeře favorizovaný Strahov. Borci odvedli parádní výkon, bohužel se smutným koncem, neboť byli vyřazeni o pouhé čtyři míčky. Nedělní souboj o bednu pak proti Buldokům zkušeně pohlídali a dovezli domů také sadu bronzových medailí. Pro detailnější seznámení si přečtěte asociační report, výsledky jsou pak na tournamentsoftware.


Comments


bottom of page