top of page

Třídenní klání v lize smíšených družstev

Velkou kapitolu v uplynulých třech dnech napsala liga smíšených družstev. Převážně na pražské Haštali a Strahově během pátku a víkendu sehrály družstva hned 4 utkání. Viktorka si vedla vítězně a posunula se za vedoucí Fajne na druhé místo. Na tyto utkání nastoupila pevná trojice Martin Švec, Daniel Mekbib a Martin Štěpán ml.; na ženské pozici se prohodily Kája Šrámková a Míša Čepová.


V pátek program zahájilo utkání se Strahovem B, Kája si pohlídala výhru, Martin i Dan také, takže výslednou podobu výhře 3:1 dala porážka Martina juniora od mladého Jihoameričana Gallegose.

Sobotní dvojduel přinesl výhru nad Haštal A v poměru 4:0, stejným poměrem skončilo i utkání s hradeckými Buldoky (změnou byla nyní na pozici ženy Michaela Čepová).Na závěr programu pak přisel duel se sousedy s tabulky, strahovským A týmem, který znamenal souboj o druhé místo.

Že šlo o úspěšný hrací blok potvrdila výhra opět 3:1, s podobným scénářem jako v pátek, kdy mladší Martin nestačil na zahraničního hráče. Tato minisérie výher nám tak přinesla posun na druhé místo.


Comments


bottom of page