top of page

Tým Promedeus vstoupil do třetí ligy

S novým názvem vstoupil do třetiligové sezony tým Viktorky Brno. Novým je však jen název týmu, soupiska zůstala dá se říct nezměněna. Na soupisce se objevuje nově Petr Pelikán (dříve Moravská Slavia) a Marek Hrůza (bohužel nyní dlouhodobě zraněn). Obdobně beze změn budou pravděpodobně i cíle do sezony 2023/24. Formát třetí ligy také zůstal zachován, všechny týmy se sejdou v jednom centru a odehrají po dvou zápasech. V moravskoslezské skupině se nově objevil tým Rakeťáci - jedná se dá se říct o široký výběr hráčů bývalých i současných olomouckých týmů. Dále béčko ostravského Havránku vzalo pod svá křídla hráče Corkers.

Každoročně o říjnový zahajovací termín bývá mezi hráči velký zájem a nebylo tomu tentokráte jinak. Mohly jsme tak postavit dvě rozdílné nominace. Do Vyškova vyrazilo kvarteto Martin Kopal, Robert Šťastný, Martin Štěpán a Michal Kopecký. Za soupeře jim byl domácí tým a borci z Ostravy. S domácími se nám podařilo sehrát povedené utkání a mohli jsme se radovat z plného bodového zisku. Severomoravanům jsme podlehli pak 1:3, když Martinovi Kopalovi utekla výhra o kousek a druhému Martinovi se nakonec utkání nepodařilo otočit. Úspěšnou bilanci tak před nástupem k dalším rodičovským povinnostem potvrdil jen Michal Kopecký, který nezaváhal ani v druhém zápase.

Na neděli jsme mohli postavit jinou nominaci, zůstal pouze Martin Kopal na pozici 1. Vstup do sezony tak zažili Vladimír Kolegar, Ronald Pári a Petr Pelikán, kterému děkujeme za chutné zápisné. Výsledkově to bylo horší, nestačili jsme shodně 1:3 na silnou Olomouc ani na omlazenou Moravskou Slavii B. Oba body zajistil při premiéře Petr, hodně zamakal i Vladimír, který na kurtu nedal znát rozdíl několika generací v souboji s Johanou Jedličkovou. Po úvodním kole nám patří 4. příčka.

Comments


bottom of page