top of page

Tým Pneukomplet v třetí lize beze změn

Po víkendové třetí lize se tým Viktoria Pneukomplet nachází beze změny na pátém místě tabulky. Změny se naopak udály v sestavách a pořadatelském rozpisu, ale nakonec vše dopadlo, jak mělo.

Čtveřice Vláďa, Robert, Filip a Michal dostala k normálnímu programu ve Vyškově ještě jednu předehrávku, takže si pěkně mákla. Program odstartovala velice těsnou výhrou nad domácími (o jeden set). Následně dle očekávání nestačila na lídry tabulky z Mariánských hor, ale i tak kluci nedali nic zadarmo a získali na favorizovaných soupeřích několik setů. Na závěr čekala předehrávka s Corkers, kde jsme neměli tolik štěstí jako v úvodu dne, takže nakonec si bonus bod za výhru o dva sety připsali Ostraváci.


V neděli jsme jako vždy trošku zarotovali se sestavou, na jedničce se nám ze zámoří vrátila Katarína a šanci dostal i Ronald.

Nakonec ji ale nedostal, neboť soupeř bohužel dojel jen ve třech, takže po zápasech změřil síly alespoň s klubovými spoluhráči. Tým nakonec zapsal výhru proti oslabenému SBA, které jsme dosud neporazili. V tabulkovém pořadí se nic nezměnilo a je i docela pravděpodobné, že se nezmění ani po dubnovém závěrečném víkendu.
Comments


bottom of page