top of page

Tým Pneukomplet nakonec pátý v 3. lize mužů

Tento víkend se zastavil i osmnácti sedačkový kolotoč třetí ligy. Skupina D zahrnovala tento ročník jak týmy z jihu tak i severu Moravy. Pro naše borce tak nastala možnost porovnat síly s týmy "z kraje rázovitého". Tamější zkušení borci byli však povětšinou nad naše síly a tak týmu Pneukomplet spolu s Vyškovskými patří spodní část tabulky.


V závěrečné fázi nás nejprve čekalo setkání se Slávií a poté zmíněným Vyškovem. Oba zápasy měly bohužel stejný (a nešťastný) společný rys. Po nástupu jedničky a čtyřky to vypadalo na zrod velkého překvapení, neboť Robert i Míša Kopecký se poměrně suverénně ujali vedení 2:0 na sety a zaskočili slávisty. Ti se však ale nebývale vzchopili, Maroš Kucbel sice nakonec prohrál, ale Robertovi uzmul dva sety. Kopcovi pak Vrbský zápas dokonale otočil. V následujících zápasech pak Ronald nenašel recept na zkušeného Kubu Nováka a Martin po úvodních tiebreakových přestřelkách dojel na chyby.

S Vyškovem byly karty rozehrány podobně, Kopec i Láďa Kolegar výborně odstartovali do vedení 2:0 na sety, tentokráte Michal soupeře rychle dorazil, Láďa ztratil koncovku setu třetího, ale čtvrtý už zvládl vítězně. Dvojice Ronald s Martinem pak ale opět neunesla tíhu zodpovědnosti a po dvou prohrách jsme nakonec prohráli v součtu o jediný set.


V úplně poslední fázi jsme se střetli s favoritem skupiny, Mariánskými horami. Kopec pokračoval v dobrých výkonech a sebral jim jeden zápas. Na úplný závěr čekala trojice z opačného konce tabulky, takže jsme ligu zakončili výhrou 3:1.Comments


bottom of page