top of page

Sportprofit na druhém místě letošní extraligy

Squashová extraliga zná po tomto víkendu své vítěze v kategoriích žen i mužů. Semifinále i finále play-off uspořádal náš klub a v obou kategoriích jsme měli naše týmy.


Mužský tým Sportprofit nakonec bral stříbrnou placku. V sobotním semíčku tým v sestavě s bratry Švecovými, Danem Mekbibem a Matejem Hrnčiříkem zvládl utkání s hradeckými Buldoky a zajistil si nedělní souboj o titul s obhájci ze Strahova. Zápasy Romana i Martina končili až v pátých setech a bylo se na co dívat. Matej pak již za rozhodnutého stavu mohl pošetřit síly. Výsledky naleznete zde, stream ze semifinále na našem youtube kanále.

Finále opanoval opět Strahov, bohužel jsme nebyli schopni sestavě včetně Grega Gaultiera čelit a tak po třech zápasech bylo o výsledku utkání rozhodnuto. Výsledky zde, stream zde.


Holky z týmu ERIN'S FLAG Irish Pub měly za soupeřky Modrý svět. Ten sice přijel bez Anny Serme, ale dorazila Kateřina Týcová. Do bojů neúspěšně zasáhly Kristýna Vykouřilová a Klára Kohlerová, Marika Doubravová pak již nastupovat nemusela. Výsledky zde. Ani v nedělním utkání o bronz jsme nedokázali porazit obhájkyně titulu Girl Power a po prohře 1:2 tak holky zakončily extraligu na místě čtvrtém.Comments


bottom of page