top of page

Rozdílný start týmů v druhé lize

Lehce odlišný start zažily oba naše druholigové týmy. Druhá liga v podobě pro rok 2024 nezažila žádné převratné změny, oba týmy Prima i Bástr stále účinkují v ve skupině C (moravskoslezské) a na jejich soupiskách nedošlo krom angažování starých známých tváří Michala Vaňka a Mirka Ondrušky k žádným podstatným změnám.

Výsledková bilance týmu Prima byla po oba dny přes kopírák. Nejprve v sobotu v domácím prostředí si připsali v sestavě Štěpán, Vaněk, Kollár, Alexa výhru 4:0 nad céčkem Fajne. V druhém zápase s postoupivším nováčkem z třetí ligy, Moravskou Slavii A, jim větší bodová porce unikla těsně o jediný set. Na nedělní výlet do Žďáru pak vyrazili Tomáš Havlík a junior Max Pelikán, a jak bylo naznačeno, výsledkem byla jedna hladká výhra nad Krnovem, zatímco s domácími při shodě 2:2 jim bonusový bod unikl o 9 míčků.

Bástr Team si na sobotním výjezdu na třinecké kurty pomohl pendlem Filipa Rozprýma a premiéru si odbyl Mirek Ondruška. Kvarteto doplnili kmenoví hráči Jiří Pinka a Tomáš Tauš. Na domácí borce recept nenalezli, se Žďárem pak zremizovali 2:2, ale bohužel nasbírali o tři sety méně.

I v neděli putoval tým (Pinka, Heneš, Neugebauer, Tauš) za svými protivníky, tentokráte jen po Brně. Na Lesné na ně čekali oba nováčci - silná Slavia A (1:3) a Mariánské Hory. Duel s ostravským týmem také skončil 1:3, v obou případech bodoval Tomáš.


Pohled na úvodní podobu tabulky po dvou odehraných dnech naleznete na asociaci.

Comments


bottom of page