top of page

Republikové mistrovství zahájeno

Ve čtvrtek 3.3.2022 bylo zahájeno jubilejní 30. mistrovství České republiky ve squashi mužů, žen a masters. Na tento den byly naplánovány první dvě kola kategorie mužů a odpovídající dohrávky. Za Viktorku do bojů na kurtech pražského Hectoru zasáhli Martin a Roman Švecovi, Vojta Ryba a obhájce titulu Dan Mekbib.

Dan nejprve hladce přešel přes Lukáše Jelínka 3:0 na sety a v cestě do čtvrtfinále si pak také bez problémů poradil s Jáchymem Mráčkem. V zítřejším čtvrtfinále pak změří síly s Viktorem Byrtusem. Čtvrtfinále si také zahraje Martin Švec, který také v pohodě prošel přes Filipa Kočárka a Jardu Cermana.


Hlavní soutěž opustili Vojta i Roman. V prvním kole sehráli oba vítězné zápasy, ve kterých krom vyrovnaných výměn plály i emoce. V druhém kole čekal Romana favorizovaný Viki Byrtus, který svou roli splnil a odsoudil našeho hráče k dohrávkám. Vojta svedl velice vyrovnaný zápas s Ondrou Uherkou, kde byl místy lepším hráčem, leč bohužel pátý set připadl Ondrovi. Výsledky lze nalézt na asociaci.


Fotečky od Ireny na album: MČR 2022 - čtvrtek 3. března.

Comments


bottom of page