top of page

Republika zahájena mužskou částí

Ve středu 6. března bylo v Praze zahájeno 32. mistrovství ČR ve squashi a to prvními dvěma koly v kategorii mužů. Hrálo se částečně na skleněném kurtu v OC Harfa a zbytek zápasů na Hectoru.První kolo zapojilo do bojů o titul hned 4 hráče Viktorky. Nasazení Martin Švec i Daniel Mekbib úvodním kolem prošli bez problémů, Michal Jurášek vyfasoval těžký los v podobě zkušeného Ondry Uherky a Kuba Zapala možná trochu překvapivě podlehl Michalu Karešovi.


Druhé kolo se odehrálo odpoledne, nasazení borci opět nezaváhali a prošli do čtvrtečního čtvrtfinále, kde je čekají Jarda Cerman, respektive Ondra Uherka. Vyřazení Michal i Kuba si v dohrávce snad spravili náladu a výhrami se posunuli do bojů o 17-24. místo. Kromě zmíněného čtvrtfinále a dohrávek se do dění zítra zapojí i ženy, většina masters pak přijde na řadu v pátek.


Jako vždy patří k MČR stream ze skleněného kurtu na platformě Youtube (program zde) a perfektní fotky Ireny Vanišové, pro pozápasové rozhovory a další zajímavosti pak sledujte facebook asociace.

Comentarios


bottom of page