top of page

PSA turnaje - Egypt a USA

Naši dva zástupci se po dlouhé době konečně mohli vydat na turnaje nejen do evropského okolí ČR. Výpravy to byly ne ledajaké, Martin Švec zamířil na poslední chvíli do Egypta, zatímco Dan Mekbib přes oceán do USA.


V Káhiře se hrál turnaj nejvyšší kategorie Platinum s dotací 295.000 USD. Na poslední chvíli se z rezervních míst dostal na turnaj mezi nejlepších 48 mužů i Martin. Byla to jeho první účast na turnaji nejvyšší kategorie Platinum a zároveň to byl jeho jubilejní 200 zápas na okruhu PSA, takže byl na premiéru patřičně natěšený. Jeho soupeřem byl Katařan Al Tamini. Zápas náš hráč zahájil soustředěně a v prvním setu měl velmi dobré momenty včetně několika parádních shotů. Svědčí o tom i skóre 12/14 a 2 neproměněné šance na zisk 1.setu. S postupem času však Martin neudržel takovou kvalitu hry a i fyzicky začal střádat. Abdulla byl již prostě lepším hráčem. Samotná účast na tomto turnaji je pro Martina velkou zkušeností a motivací do dalšího tréninku a zároveň i Martinovým historickým nejvyším bodovým ziskem z okruhu PSA - na turnaji získal parádních 152,5 bodu.

Martin Švec vs. 17/32] Abdulla Al Tamimi (QAT) 0:3 12:14, 2:11, 5:11 (29 min) stream zde v čase 5hod 45 min.

Výsledky celého turnaje na PSA.


Dan zamířil do státu Georgia, kde se účastnil turnaje SOUTH STATE BANK MARIETTA OPEN 2021. Dan byl v turnaji s dotací 20 000 USD nasazená osmička.

Po volném kole se do turnaje zapojil zápasem proti Angličanovi Lyelovi Fullerovi. Danovi se podařilo neztratit v zápase set,když v nelehkém utkání potvrdil své nasazení a porazil soupeře 3:0.

[8] Daniel Mekbib vs Lyel Fuller (ENG) 3:0 11:7, 11:8, 11:6 - zápas streamován na FB, čas 1hod 19 min.


Ve čtvrtfinále našeho borce čekala nasazená jednička, Francouz Victor Crouin. Ve vyrovnaném zápase se nakonec radoval francouzský hráč po výhře 3:0. I zde byl vysílán facebookový stream, čas 15 min.

Výsledkový servis na webu PSA.


コメント


bottom of page