top of page

Prosincová Áčka u nás na Viktorce

Poslední letošní turnaje nejvyšší kategorie A, jak ženský tak i mužský, našly útočiště na našich domácích kurtech. Ženský pavouk nebyl nejpočetnější, u mužů chybělo několik top hráčů, ale i přesto se zde hrál velice kvalitní squash.


V ženské osmičce ERIN´S FLAG IRISH PUB - ŽENY A bojovala pouze jediná domácí hráčka - Marika Doubravová. Té jako už poněkolikáté los moc nepřál a narazila v prvním kole na nasazenou jedničku Natálii Babjukovou. Zbylé dva zápasy pak již v pohodě vyhrála a získala 5. místo. O jednu příčku lépe skončila naše extraligové barvy hájící Klára Köhlerová. Výsledky zde.


Mužský pavouk HANYA Cupu pokryl téměř celou dvaatřicítku, z domácích hráčů kromě nasazených favoritů Dana Mekbiba a Marka Panáčka nastoupilo i několik borců z nižších lig, celkem 12 hráčů našeho klubu. Turnaj nezaznamenal žádné výrazné překvapení, přinesl několik specifických soubojů, ale do nedělního finále se probili výše zmínění a nejvýše nasazení Dan s Márou.

Finále lépe začal zkušenější Dan, poté se zápas zcela vyrovnal a dokráčel ke shodě 2:2 na sety. V pátém setu ale měl Marek navrch a poprvé v kariéře vyhrál nad Danem a získal první titul také na mužském turnaji kategorie A. Všechny výsledky zde.Comments


bottom of page