top of page

Prima do čela vyrovnané druhé ligy

Skupina C druhé ligy mužů má nadále velmi vyrovnaný průběh. O to více je potěšující, že naše oba týmy se tabulkou posunuly vzhůru - a tým Prima se dokonce ujal vedení. V sobotu byl pořadatelem kola Bástr Team, který "hostil" tým Prima a třetím týmem v utkání byl áčkový tým SBA.

Vzájemné poměření v derby vyznělo lépe pro Primu (3:1), kde se podařilo Bástru získat jeden zápas, když David překvapil Kristýnu. Oba týmy pak pokračovaly v dobrých výkonech a shodně vyprovodili SBA výsledkem 3:1.


Bástr ve stejné sestavě v neděli vyrazil do Olomouce. Podařilo se jim opět výsledky 3:1 pokořit domácí Draps a poté tým Znojma, takže se díky dobrým výkonům posunuli v tabulce vzhůru. Prima lehce pozměnila sestavu (nastoupili Martin Kollár a Marika Doubravová), ale cestování se vyhnula, byla totiž pořadatelem nedělního trojutkání. I tady se v zápise objevil výsledek 3:1, tentokráte však zapsaný ve prospěch Žďáru. V posledním utkání proti Squash Dragons naše čtveřice nezaváhala a brala výhru 4:0. I Prima se posunula v tabulce a to dokonce na místo první, můžeme se tedy těšit na dostihy v druhé části soutěže pro rok 2023.
Comments


bottom of page