top of page

Poslední áčko před vrcholy domácí juniorské sezony

S blížícími hlavními událostmi juniorské sezony, tedy Czech Junior Open 2024 a Mistrovství ČR juniorů vzrostl zájem o účast na turnaji kategorie A. Pořadatelem bylo ostravské Fajne, které disponuje 6 kurty a tak se zvládlo odehrát vše. Z kategorie G19 nám přivezla zlato Ella Pelikánová, neztratila se ani legie kluků.


Bez ztráty setu se podařilo Elle zvítězit ve své kategorii dívek do 19 let. Hrála se jen skupinka, kde nenašla žádnou přemožitelku.


Kluci se nakonec zúčastnili kategorií B13-B19. V nejpočetněji obsazené kategorii B13 si vůbec nevedl špatně Tobiáš Vintr, který přešel dvě úvodní kola a po vyřazení ve čtvrtfinále nakonec skončil osmý.

Obdobně vysoce obsazená byla následující kategorie B15, sem jsem dodali téměř čtvrtinu startujících. Nejlépe si vedl Jirka Hartmann, který vyřadil nasazenou jedničku pavouka, ale pak padl v semifinále a bohužel díky zranění již nebojoval o bronz. Max vypadl s pozdějším vítězem a skončil nakonec sedmý. Dále následovali Dominik (10), Benedikt (12) a Thomas (17).

Kristián a Max si zkusili B17, lépe dopadl Max, i když ani jemu to necinklo, když prohrál v souboji o bronz. Kristián přidal v této kategorii 8. příčku.Mezi nejstaršími už pak hrál jen Kristián, ve skupinkově hraných devatenáctkách se nakonec musel spokojit s šestým místem.


Záznamy zápasů z kurtu 4:
Σχόλια


bottom of page