Pokračování extraligy na Strahově

Po úterním večerním rozehrání mužské extraligy (o výjezdu Sportprofitu do Ostravy lze číst zde) tato soutěž pokračovala dalšími utkáními na pražském Strahově. Zároveň zde změřily síly i extraligová družstva žen.


Holky z ERIN'S FLAG Irish Pub týmu měly nakonec větší porci zápasů. V sobotním programu se ve vyrovnaných zápasech bohužel neúspěšně střetly s Modrým světem a Moravskou Slávií, v prvním utkání se z výhry radovala Ria Alexová, vracející se po zdravotní pauze na kurty.


V neděli se naší trojici (dále nastupovaly Marika Doubravová a Kristýna Vykouřilová) dařilo bodově lépe, tentokráte opět ve vyrovnaných utkáních porazily pražské United, v posledním utkání podlehly 1:2 družstvu Fajne. Po třech čtvrtinách soutěže se tým nachází na druhém děleném místě.

Borci ze Sportprofitu v sobotu sehráli dvě rozdílná utkání. Sestava domácích v čele s Gregem Gaultierem a dalšími zahraničními hráči nám moc šancí nedala, zatímco ve vyrovnaném utkání s hradeckými Buldoky o vítězi rozhodl v prospěch soupeřů za stavu 2:2 jeden set navíc. V nedělním jediném utkání si kluci bez problémů poradili s áčkem SC Otec - TOPO 4:0.