top of page

Pátek na Czech Open 2023

První listopadový pátek se nesl ve znamení zápasů druhého kola zmíněného turnaje. I tento hrací den byl v očekávání překvapivých výsledků, ale nasazení hráči nepřipustili žádná překvapení a postoupili dále do bran čtvrtfinále.

Z našich klubových hráčů byla v ženském pavouku již jen Michaela Čepová, ale měla velmi složitou pozici, neboť šla na nasazenou egyptskou jedničku turnaje Ali. Ta v tomto duelu kromě třetího setu hru ovládla.


Na turnaji končí i zbytek české stopy, v ženské části měla obdobně těžkou roli Karolína Šrámková, která čelila nasazené dvojce Harris. Vítězný nebyl ani návrat Anny Serme po mateřské pauze. Mezi muži skončila i pouť ostravského dua Solnický, Byrtus.


Zápasy z kurtu jedna byly i dnes streamovány na youtube PSA (alternativně i na webu ČT Sport Plus) novinkou navíc bylo i spolu komentovaní Evy Feřtekové a Romana Švece, kteří přinesli spoustu informací a postřehů nejen k zápasům, ale i celkově ze světa squashe.

Zítra turnaj pokračuje čtvrtfinálovými souboji, program odstartuje zápas žen Ali - Baltayan od 12:20. Toto ale v Centru Viktoria nebude jediný turnaj, zároveň od rána již poběží turnaj mužů kategorie B, kde startuje řada borců hájících barvy Viktorky a navíc pohled na LOS slibuje pěknou porci pikantních zápasů hned od prvního kola.


Další porci fotek pro Vás zachytila Irena Vanišová via facebook SquashPage.net: 2. kolo ženy a muži.

Comments


bottom of page