top of page

Ohlédnutí za posledním dubnovým týdnem

V posledním dubnovém týdnu se také uskutečnilo několik méně výrazných událostí. Krom juniorských úspěchů v Lotyšsku a návratu ženského týmu Erins Flag do play-off se doma i Evropě odehrály dva další turnaje.


Začněme nejprve v Paříži, kam vyrazil Martin Švec v rámci bloku "přípravy" před nadcházejícím týmovým mistrovstvím Evropy. Místní turnaj Batch Open 2024 povýšil na dotaci, což se projevilo lehce i na startovní listině, Martin patřil s Kubou Solnickým mezi nasazené hráče. V druhém kole narazil na pohyblivého hráče z Hongkongu a v utkání se naplno projevilo Martinovo nachlazení, takže se z výhry radoval Andes Ling. Stream ze zápasu zde.


V Brně si mohli hráči zahrát na jednom z posledních turnajů kategorie B této sezony. Konkrétně to bylo na kurtech v Ivanovicích kde Moravská Slavia pořádala Morenďácké B-čko. Síly s ostatními nakonec vyrazili změřit Tomáš Havlík a Boris Heneš. Kluci úspěšně propluli prvním kolem, vyřazení v čtvrtfinále pak znamenalo dohrávku o 5/8 místo, kde byl o chlup lepší Tomáš s 5. místem, Boris pak skončil sedmý.
留言


bottom of page