top of page

Oba prvoligové týmy zakončily soutěž na domácích kurtech

Naši prvoligáči se na závěr soutěže mohli těšit výhody domácích kurtů. DR Development nakonec skončil pouť skupinou A třetí jen díky horšímu poměru setů, Dietz byl ve skupině B pevně ukotven uprostřed tabulky.


Sobota pro DR Development znamenala výjezd pouze ve třech lidech, ale i přesto dokázala trojice Kuba Zapala a bratři Juráškové slušně zabodovat, neboť porazila Haštal B 3:1 a s domácím Especialem padli při remíze 2:2 jen o jeden set. Zmíněná výhoda domácího prostředí a kompletní čtveřice v soubojích o špici tabulky body nepřinesla a tak se museli kluci sklonit dvakrát 1:3.

U týmu Dietz nastal obdobný průběh, na pražském výjezdu na Strahov hráli také pouze tři hráči, spolu s Honzy Rybou a Břeňem nastoupil Ondra Bořil. Na rozdíl od DR Developmentu tolik bodů získáno nebylo, došlo nakonec na dvě prohry s domácími a Haštal A. Neděle pak přinesla dvě remízy 2:2, ta s Modrým světem W přinesla bod navíc díky lepší bilanci setů 8:7, zatímco v druhé bylo bodově šťastnější teplické Céčko (na sety 6:8).


Comments


bottom of page