top of page

O nejlepšího šohaje a dcérku

Tento víkend se konal další z mnoha turnajů, tentokrát juniorské Béčko v Uherském Hradišti. Na turnaj se vydalo celkem 15 našich hráčů a hráček napříč 6 kategoriemi.


Sobota

V nejmladší kategorii slečen přijela důležité body sbírat Adélka Branická. Se staršími soupeřkami se prala statečně a bojovně, bohužel to však stačilo „pouze“ na 3.místo. U chlapců v kategorii do 11 let si pak Kryštof Studénka urval krásné 8.místo po tom, co v základní skupině sice prohrál oba zápasy, ale ve skupině o umístění pak statečně bojoval a vyplatilo se!!

Další hráči se účastnili starší kategorie chlapců do 15 let. Antonín Kachlíř turnajem prošel bez sebemenšího zaváhání a získal pro sebe prvenství. Dalším želízkem v ohni na medaile měl být Thomas Koukola, ten ale bohužel nezvládl svůj čtvrtfinálový zápas a musel se spokojit s konečným pátým místem. V rodinném souboji sourozenců Vintrových o lepší umístění lépe skončil starší Dominik, který měl poněkud lehčí los, a nakonec skončil na krásném 8.místě, zatímco mladší Tobiáš, přes prohru v prvním kole, obsadil konečné 10.místo. Posledním statečným v kategorii do 15 let byl Alex Jaromij, který sice utrpěl 2 prohry, ale k tomu přidal 2 napínavé výhry a bylo z toho 11.místo.Neděle

Druhý hrací den se nám představilo celkem 8 hráčů z našeho klubu, ale bohužel to nebyl náš den. Klárka Novosádová si zahrála hned první zápas s tréninkovou kamarádkou Nellou Krejčířovou a bojovaly tak o lepší pozici do dalších soubojů. Klára nakonec skončila na čtvrtém místě, když v boji o bronz nedokázala proměnit 3 matchbally, nicméně bojovalo se až do posledního míčku. Nella pak skončila o jedno místo hůře a připsala si tak další důležitou výhru ve své kariéře. Tobiáš Vintr si po sobotní tvrdé dřině chtěl spravit chuť v kategorii do 13 let. Bohužel i on doplatil na nepříjemný los a prohrál s finalistou jeho kategorie, avšak nemusel se absolutně za nic stydět. Poslední zápas si řekl, že si ho trochu ztíží a že dá soupeři náskok 2:0 na sety. Vše však dokázal obrátit ve svůj prospěch a bral tak 7.místo.


No a blížíme se k poslední kategorii, ve které bylo celkem 5 našich hráčů z celkem 9 účastníku. Ani jeden se bohužel nedokázal probojovat do boje o prvenství, a tak se museli smířit s dalšími příčkami. Kluci si přijeli do Hradiště zahrát hlavně spolu a nejlépe z nich skončil na 4. místě Antonín Kachlíř, který ztratil sobotní formu. Hned v závěsu pak vystrkoval růžky Dominik Fukar, ale i ten neměl zrovna nejlepší den a tak dokázal skončit na 5.místě po tom, co si v posledním utkání poradil ve 3 setech s týmovým kolegou Matějem Pospíšilem. Thomas Koukola a Dominik Vintr si řekli, že sobotní zápas v mladší kategorii jim byl málo a že si chtějí zahrát ještě jednou i v kategorii do 17 let. Z vítězství se radoval stejně jako v sobotu Thomas, který nakonec bral 7. místo a Dominik 9. místo.


Za celý trenérský tým bychom chtěli pogratulovat a poděkovat všem hráčům a hráčkám za skvělou reprezentaci klubu. Doufáme, že se budou přidávat i další a že rozšíříme výpravu na další turnaje.

コメント


bottom of page