top of page

Multisquashová sobota

Sobota 5. listopadu patřila k mimořádně vydatným sportovním dnům. Do třetího dne vstoupilo Czech Open 2022. Veškeré dění z kurtu 1 bylo streamováno na našem youtube kanálu. Ve zkratce jak ženský tak i mužský turnaj zažil dvě překvapení. U žen to bylo vyřazení Anastasie Kostiukové od Julietty Permentierové.

Zbylá trojice čtvrtfinálových zápasů nalezla očekávané vítězky. U mužů byl k vidění vysoce kvalitní squash od počátečního utkání Muller - Parker, o zmíněné překvapení se postaral tento týden výborně hrající Rui Soares, který pokračoval ve vyřazování favoritů. Tentokrát byl "obětí" Cesar Salazar. Curtis Malik tentokráte na překvapení nedosáhl a den zakončilo pestré klání dvou levorukých hráčů - Kandra splnil roli mírného favorita proti Lakeovi. Bez překvapení pokračovala i třetí profi část, turnaj kategorie satellite, kde náš klub bude v nedělním finále (16:30) bude zastupovat Daniel Mekbib. Reporty o PSA turnaji můžete sledovat na SquashSite, na asociačním webu nebo na PSA.

Dále v Centru Viktoria proběhlo i republikové Céčko. Jednalo se o část "béčkového víkendu" pořádaného Moravskou Slavií v Ivanovicích, kam se přihlásil slušný počet startujících do kategorie B a tak se mohlo uskutečnit i céčko. Jedním ze spolufavoritů byl Radim Jurášek, který svou roli nakonec splnil. Dále nastoupil Vláďa Kolegar a Martin Kopal, kteří dohrávali pak v pavouku o 5-8. místo. Mužský turnaj si vyzkoušeli i Veronika Paldusová a Elle Pelikánová. Celkové výsledky zde.


Vybraná čtyřiadvacítka se utkala o prvenství v dobře obsazeném turnaji kategorie B v Ivanovicích. Rovnou sedmička našich borců mohla změřit síly s ostatními, poměrně jasným favoritem byl Michal Jadrníček. Jadran si nakonec prvenství odvezl po výhře nad juniorem Alexem Kelarem, předtím ve své části pavouka odstavil Honzu Rybu, Michala Juráška a Jakuba Zapalu. Kubovi utekly o kousek stupně vítězů, hned za ním skončil pátý Michal. Všechny výsledky na webu asociace.Comments


bottom of page