top of page

Mozart Open 2024

I během studijních povinností si Michaela Čepová zajela do Salzburku na místní Challenger. Na tomto turnaji s dotací 6K se ukázaly ještě dvě další Češky, Kája Šrámková a Tamara Holzbauerová. Celé trojici se úspěšně podařilo projít úvodním kolem, Míša si poradila s mladou Belgičankou Chloe Crabbé.


Další kolo jim do cesty již postavilo nasazené hráčky, pro naši zástupkyni to znamenalo pikantní odvetu, nebo v pavouku čekala domácí Jacqueline Peychar, která Míšu porazila v nedávném finále play-off smíšených družstev. Super zprávou je, že odveta se vyvedla a po třech setech tentokrát zvítězila Míša svou typickou rychlou hrou.

Ve čtvrtfinále tu byl dokonce český souboj, po vyrovnaném boji se opět radovala Míša a získala tak šanci si zahrát semíčko na skleněném kurtu ve zdejším nákupním centru Europark. Sklo jí tolik nesedlo a proti byla i nasazená jednička turnaje Saran Nghiem. Přes prohru však rakouská pouť byla pro naši hráčku vydařená!


Pro streamování zápasů zvolil organizátoři platformu Facebook, Míša byla pod dohledem kamer v druhém kole, čtvrtfinále i semifinále.
Comments


bottom of page