top of page

Morenda B: vítězem viktoriánského finále Roman Švec

Brněnské Ivanovice se staly dějištěm dubnového turnaje kategorie B, pořádaného Moravskou Slavií. Blízkost místa konání znamenala, že polovinu účastníků celé události tvořili zástupci našeho klubu. Dva nejlepší se nakonec probojovali do finále.


Většině našich zástupců se podařilo přejít přes nástrahy úvodního kola (krom těch, jimž nepřál los), hodně si přitom mákli Boris Heneš a David Neugebauer, kteří úspěšně zvládli pětisetové bitvy. Přejít druhé kolo již bohužel bylo, krom nasazených Romana Švece a Jakuba Zapaly, nad síly našich borců, jedinou výjimkou byl Tomáš Havlík, vracející se na kurty po problémech se zády. Toma pak ve čtvrtfinále vyřadil právě Jakub, který přes Petra Kopeckého postoupil do finále. Zde ho z druhé strany doplnil Roman, kterému semifinále skrečoval Ředina.

Ve finále pak Roman využil zkušenosti a ušetřené síly v zisk dalšího titulu z mužského Béčka. Kubu porazil 3:1 na sety. Vítězi plat se stali Kája Šrámková (9. místo) a Jarda Kaleta (17. místo). Všechny výsledky naleznete zde.

Commenti


bottom of page