top of page

MORAVIAN SILESIAN SQUASH OPEN 2022

Tradiční "moravskoslezský přebor" se uskutečnil tradičně na Fajne, ale pod taktovkou krnovského klubu. Za podpory řemeslného pivovaru "Nachmelená Opice" a "BOMBUS - raw energy" se tu konalo zároveň áčko mužů i žen.


Barvy žen tentokráte hájila pouze Kristýna Vykouřilová. Po dvou výhrách ji zastavila v semifinále Naty Babjuková, aby pak v souboji o bronz s Terezou Elznicovou předvedly nejdelší a nejvyrovnanější zápas dne. Po střídání vedení se rozhodovalo v pátém setu, kde získala zápas Tereza v tiebreaku 13:11. Všechny výsledky žen zde.


V mužském pavouku se nejdále dostal Martin Švec. V sobotu procházel v pohodě přes soupeřem, kterým dokonce nadělil dva kanáry. Opravdový boj pak nastal až v neděli - semifinále s Viki Byrtusem. Ve velice vyrovnaném zápase Martin domácího borce přetlačil ve čtyřech setech. Ve finále tak čelil dalšímu ostravskému hráči, bohužel na něj nenašel recept a po třech setech tak získal stříbro.

Z našich dalších borců se na páté a šesté místo proskrečovali Vojta Ryba s Matejem Hrnčiříkem, Kuba Zapala bral 19. místo. Junior Michal Jurášek si při druhé účasti na turnaji kategorie A lehce pohoršil a skončil šestnáctý. Všechyn výsledky na asociaci zde.

Comments


bottom of page