top of page

Mistrovství Moravy a Slezska juniorů ve squashi

Krnovský klub již tradičně uspořádal juniorské áčko na Fajne. Viktorka jako vždy vyslala zástupce na oba hrací dny.


Mezi dívkami tradičně bojovala Ella Pelikánová. Ve "své" kategorii G15 našla přemožitelku až ve finále, kde ve třech setech podlehla Denise Otáhalové.


V sobotních zápasech B11 potvrdil své nasazení Max Pelikán. Prosadil se mezi osmičkou juniorů bez ztráty setu a připsal si další prvenství na turnajicíh kategorie A.

V B15 Kristián Bořilovi unikla nakonec třetí příčka. Po postupu v základních kolech ho v semifinále zastavil pozdější vítěz Vaněrka. Bronz nakonec musel přenechat Gersdorfovi. Podobně v semifinále vypadl v nejstarší kategorii B19 i Michal Jurášek. Ten nakonec ale bronz získal. Jeho bratr Radim obsadil místo šesté.

I v neděli pokračovaly naše naděje v bojích o medaile a jejich snaha nevyzněla naprázdno. V B13 tentokráte Jirkovi Hartmannovi cinklo stříbro, když ve finále podlehl Forgačovi. V semifinále přešel přes našeho dalšího borce, Tondu Kachlíře, který nakonec skončil na místě čtvrtém. Ve spodním platu se ve finále dohrávky o 9. místo střetli také naši kluci, po výhře 3:1 nad Matějem Pospíšilem ho bral Benedikt Bořil.

B17 ovládl David Linhart, který si nejprve poradil s Radimem (nakonec čtvrté místo) v semifinále, aby poté porazil ve finálovém souboji druhého ze sourozenců - Michala.

Všechny výsledky na asociaci.

Comentarios


bottom of page