top of page

Michal Štěpán vítězem Sportprofit Tour 2021/2022

Michal Štěpán se stal vcelku suverénním vítězem již 6.ročníku Sportprofit Tour a jako prvnímu se mu podařilo dostat své jméno již podruhé na velký putovní pohár. Druhý v konečném účtování skončil věčný soupeř Michala, Michal Vaněk, pro nějž to bylo také celkově podruhé, co se v konečném pořadí Sportprofit Tour umístil na celkové stříbrné pozici. Z čeho máme opravdu velkou radost je fakt, že na třetím místě se poprvé v historii 6 ročníků objevila žena a to konkrétně Marika Doubravová. Nutno podotknout, že zcela zaslouženě, neboť po celou sezonu udržovala konzistentní výkonost a byla schopna porážet i ty nejlepší muže!

Máme za sebou tedy 6.ročník Sportprofit Tour, kterého se na dohromady 9 turnajích zůčastnilo celkem 60 jednotlivých hráčů! Závěrečný turnaj letošního ročníku byl taktéž menším jubileem, když se jednalo o celkově 60. Déčko pořádané našim klubem. Během těchto 60 turnajů jsme poznali celkem 17 různých vítězů a alespoň jednou se mezi top třemi hráči objevilo na stupních vítězů hned 31 různých účastníků! Za zmínku také stojí, že do Sportprofit tour se aktivně zapojilo již neuvěřitelných 185 hráčů !!!

Všem Vám za těchto skvělých 6 let moc děkujeme a už teď se těšíme na v pořadí již 7.ročník Sportprofit Tour, který začne v září a na dva Prázdninové turnaje , z nichž ten první bude uspořádán v pátek 22.7.2022. Překonáme v příštím roce hranici 200 různých hráčů?