top of page

Michal Jurášek stříbrný na ostravském mužském C

Úspěšně skončila pro Viktorku výprava na sever Moravy. Na Fajne byla opět zahájena tradiční OSTRAVA C-TOUR svým prvním turnajem, kam kromě Michala vyrazili i Jiří Pinka a Michal Štěpán.

Všichni tři byli nalosováni do dolní části pavouku a daly se očekávat i jejich vzájemné budoucí souboje. Toto očekávání se nakonec nevyplnilo, neboť naši nasazení hráči narazili na silnější soupeře hned v úvodních zápasech. Michal Štěpán vedl nad Matyášem Hrubým 2:0, ale tomu se nakonec podařilo utkání v pěti setech otočit. Jirka nestačil na Martina Kantora 0:3. K jejich vzájemnému klání pak došlo v dohrávce o 9-12. místo, které vyhrál Jirka 3:1. Poté ovládl i plate a získal konečné 9. místo. Michal pak přidal výhru a umístil se jedenáctý.

Oba borce "pomstil" Michal Jurášek, nejprve v pěti setech přetlačil Matyáše., a poté ve třech setech uspěl i s Martinem v semifinále. Ve finále změřil síly s třineckým Patrikem Pelechem, na kterého už bohužel nestačil. Přesto zisk pódiového umístění na mužském Céčku je vynikajícím úspěchem.

Záznam finálového zápasu díky youtube Fajne lze shlédnout zde.

Kompletní výsledkový servis na webu asociace.

Comentários


bottom of page