top of page

Michal Jirka vítězem 6. Déčka, na kterém jsme vybrali 28.556,-Kč pro Světlanu a Juriho

Dnes 11.3. proběhlo již 6.páteční Déčko pro příchozí na Viktorce a tentokrát to bylo s podtextem charitativní akce pro naši Světlanu a Juriho, kteří jsou již 4 roky nedílnou součástí Viktorky a jejichž rodinám ovlivňuje život aktuální situace v domovské Ukrajině. Je mi nesmírným potěšením říci, že se díky pomoci všech 25 účastníků, Centra Viktoria, které nás nechalo hrát zadarmo a i díky velkému počtu členů klubu, kteří se sice turnaje aktivně nezúčastnili, ale přispěli, se nakonec vybralo neskutečných 28.556,-Kč. Všechny tyto peníze putovaly ihned po skončení turnaje za potlesku všech právě Světlaně a Jurimu. Ještě jednou všem jedno obrovské DÍKY! JSTE BOŽÍ!


Samotný turnaj nakonec odehrálo 25 hráčů, z nichž byl největším favoritem Michal Jirka, který se na turnaji představil vůbec poprvé a reprezentuje pražský Hamr. Michal ztratil v turnaji nakonec jen dva sety a to hned v úvodním zápase s Martinem Kollárem a dále pak ve finále s Michalem Štěpánem, který i přes prohru podal fantastický výkon. Michal se celkově na turnaji zapotil a to hlavně ve 2.kole s Eliškou Jičínskou, kterou doslova na sílu udolal ve 3.setu poměrem 13/11. Za stavu 11/11 se pak alespoň dle mého názoru odehrála asi nejlepší výměna letošního roku, na kterou se koukali doslova všichni přítomní, a ve které jak Eliška tak i Michal předváděli fantastický squash. Překvapením turnaje byla účast Dominika Blažíčka v semifinále, kam se probojoval poté, co vyřadil výše nasazené Davida Neugebauera a Borise Heneše. V boji o bronz však již nestačil na svého klubového parťáka Honzu Šťastníka a obsadil tak nepopulární 4.místo. Vítězem platu se stal Martin Kollár a nejlepším mezi vyřazenými v předkolech byl Lukáš Krejčí. Nejvýše umístěnou ženou byla pátá Marika Doubravová! Na všechny se budeme těšit u 7.pátečního Déčka 15.4.2022!


P.S. Rádi bychom za vedení našeho klubu poděkovali všem za velký projev solidarity. A samozřejmě Romanovi za zorganizování a kompletní realizaci celé této akce.

Výkonný výbor Squash Viktoria.


Kompletní výsledky turnaje naleznete: zde


Fotogalerie z turnaje: zde


Průběžné pořadí Sportprofit Tour: zde
Comments


bottom of page