top of page

Matej Hrnčiřík součástí týmu postupujícího do divize 2

Na Gibraltaru se rozehrály evropské týmové soutěže pro letošní sezonu. V mužské divizi 3 byl součástí reprezentačního týmu Slovenska i Matej Hrnčiřík.


Klasicky byl turnaj rozehrán nejprve skupinovými zápasy. Slovensku los přidělil do skupiny B reprezentace Lucemburska, Ostrova Man a Řecka. Po pomalejším rozjezdu (remíza s Lucemburskem 2:2) se do zápasů skupiny zapojil i Matej s bilancí jedné prohry (Ostrov Man, tým vyhrál 3:1) a výhry (nad Řeckem 4:0) a přispěl k postupu do play-off pavouka.

Ve vyřazovací části si tým Slovenska poradil s protějškem ze skupiny A, týmem Jersey. V dalším kole je nezastavil ani vítěz skupiny D, Rumunsko a tak se mohli chalani radovat z nadcházejícího postupu zpět do divize 2. Posledním soupeřem byli Noři a jednalo se o vyrovnané utkání, kdy o vítězi divize při stavu 2:2 na zápasy ve prospěch našich východních sousedů rozhodly dva uhrané sety navíc.


Výhra nad Rumunskem tak zpečetila návrat Slováků do divize 2, po nich naši muži budou bojovat ve Finsku na konci dubna v rámci divize 2 a dá se očekávat na soupisce přítomnost Dana s Martinem.


Comments


bottom of page